• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Częściowe obrzezanie czy dobry wybór

MGH99

New member
Cześć jestem po zabiegu obrzezania z powodu krótkiego wędzidełka oraz stulejki niepełnej (miałem dość spory pierścień). Sprawa wygląda następująco, przyjechałem na zabieg w celu wyeliminowania problemu na stałe, oprócz tego podobają mi się członki bez skóry (estetyka) jakoś tak wyszło podczas zabiegu, że zostawiono mi więcej skóry, ogólnie mam teraz częściowe obrzezanie, mam zapewnione, że zabieg można powtórzyć i usunąć reszte skóry. Doradźcie proszę, czy problem w tym stylu obrzezania może powrócić, co sądzicie o całkowitym obrzezaniu. 24h po zabiegu wygląda to tak:

 

mati12

Well-known member
Specjalista nie jestem ale wydaje mi sie z stuljka nie powinna wrócić za zdjęciach jest dosc szeroko ze tak powiem raczej nie powinno sie zawęzić
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ale to zalezy od predyspozycji organizmu. U jednych wytnie sie troche i juz nigdy nie wroci a u innych jakis czas i skora znow sie zawęża. Z czasem sam zobaczysz czy sie znowu robi ciasno i czy trzeba isc znow pod noz czy nie. Gdybanie nic ci nie da. Chyba ze prewencyjnie pojdziesz i wytniesz do konca i tyle.
 

MGH99

New member
Ale to zalezy od predyspozycji organizmu. U jednych wytnie sie troche i juz nigdy nie wroci a u innych jakis czas i skora znow sie zawęża. Z czasem sam zobaczysz czy sie znowu robi ciasno i czy trzeba isc znow pod noz czy nie. Gdybanie nic ci nie da. Chyba ze prewencyjnie pojdziesz i wytniesz do konca i tyle.
A co byś radził czy wyciąć do końca, kurczę mój brak asertywności spowodował, że mam obrzezanie częściowe i chyba takie dość małe więc napletka jest sporo do ewentualnej infekcji :(
 

mati12

Well-known member
Przed ewentualnym kolejnym zabiegiem i tak trzeba odczekać parę miesięcy wiec zobaczysz na spokojnie jak sprawy sie potoczą
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak wyzej. Co sie na zapas martwisz. Zobaczysz z czasem czy konieczny bedzie drugi zabieg czy nie.
BTW. Jak odpowiadasz zaraz pod postem to go nie cytuj.
 

Bonus44

New member
Jeżeli po wygojeniu rany będziesz rozciągał to będzie ok. Ja to zaniedbałem i mam lekki pierścień wokół trzonu penisa 😥😢😪
 

Sebix92

Active member
Cześć jestem po zabiegu obrzezania z powodu krótkiego wędzidełka oraz stulejki niepełnej (miałem dość spory pierścień). Sprawa wygląda następująco, przyjechałem na zabieg w celu wyeliminowania problemu na stałe, oprócz tego podobają mi się członki bez skóry (estetyka) jakoś tak wyszło podczas zabiegu, że zostawiono mi więcej skóry, ogólnie mam teraz częściowe obrzezanie, mam zapewnione, że zabieg można powtórzyć i usunąć reszte skóry. Doradźcie proszę, czy problem w tym stylu obrzezania może powrócić, co sądzicie o całkowitym obrzezaniu. 24h po zabiegu wygląda to tak:

U kogo robiłeś zabieg?
Czy mógłbyś pokazać jak to teraz wygląda?
 

Podobne tematy

Do góry