Cum on Opinie

Kolego tik.. jak jest z tym Cum On ? Trzeba go brać cały czas ? Czy można zrobić sobie kurację np. 3 miesięczną i erekcją zostaje z nami na stałe ?
 

tik

Member
Kolego dopiero teraz zauważyłem, że sie o to pytasz. Przepraszam, wczesniej nie widziałem Twojego zapytania. Zwykle powinno się brać te tabletki kilka miesięcy, potem mozna zmniejszać dawkę i obserwować swój organizm. W sensie czy erekcja sie nie pogarsza.
Ale to czy erekcja zostanie z Tobą na stałe zależy od wielu czynników i nikt gwarancji Ci nie da, że te tabletki dadza efekt na stałe.
 

Pavll

New member
Ogólnie sam cum on stosowałem doraźnie przez ponad rok i efekty były różne, raz lepiej, raz gorzej – nie wiem od czego to wszystko zależy. Przyznam jednak, ze zdarzało mi sie zapominać o tabletce. Na pewno cudów spodziewać się nie należy ale jest delikatna poprawa – mnie to wystarczało.
 

tik

Member
Być może tak jest z powodu nie stosowania tabletek regularnie. Z Cum on i skutecznościa bywa podobnie jak z prezerwatywą. Jeśli raz nałozysz a raz zapomniesz to możesz liczyć się z przykrymi konsekwencjami. Lepiej brać regularnie i nie zapominać.
 

enzor

Member
Bo leki na potencję z apteki działają :) Przy przemęczeniu, czy paleniu papierosów raczej nie trzeba jakiejś końskiej dawki sildenafilu. Choć ja nawet nie chodzę do apteki, tylko zamawiam w necie i już :) Ze wszystkich jakie brałem cum on faktycznie najlepsze.
 

Podobne tematy

Do góry