Cum on Opinie

tik

Member
Szukam opinii na temat środka cum on Czy ktoś moze przyjmował? Jaki ma wpływ na erekcję oraz czy rzeczywicśie jest w stanie zwiekszyc objętość wytrysku?
 

stkps

SPAMER
Dwa razy na tak. Aktualnie jest to jeden z lepszych środków na erekcję jakie możesz kupić. O ile nie najlepszy.Zarówno jeśli chodzi o działanie i skład.
 

pytanek

Member
Aktualnie biorę. Jak dla mine działanie rewelacyjne i co najważniejsze bez efektow ubocznych, jakie miałem przy braniu supli z sildenafilem. Zaburzenia erekcji powodowały, że praktycznie nie mogłem odbyć stosunku. Bo raz, że miałem problemy z postawieniem penisa do pionu to dwa, że jak nawet mi się udało to penis opadał w trakcie. I z zabawy koniec bo wiadomo stres i potem nic już nie dało (dziwie się,ze mam taka wyrozumiałą partnerke bo nic nawet słowem nie powiedziała). Aktualnie problemów brak. Czuje się jak młody bóg.
 

pytanek

Member
Od około 3 miesięcy. Jeśli chcesz się dowiedzieć, kiedy pojawiają się jakieś efekty to widziałem je już od pierwszej tabetki. Nie było to na pewno placebo, ponieważ wcześniej próbowałem wiele innych środków i nie działało (na te natrafiłem akurat na tym forum). Jednak takie naprawdę dobre efekty były po 3 tygodniach. I trzymaja się do dzisiaj. Pewnie niedługo bede robił jakąś przerwę aby zobaczyć czy jestem w stanie funkcjonowac już bez tabletek.
 

stonak

Member
Działają jak powinny. Cena moglaby być wprawdzie trochę niższa, ale wsumie nic nie jest za darmo. Tak więc nie ma co narzekać. Brałem wiele innych tańszych środków, ale działanie było o wiele słabsze.
 

modry

New member
Aktualnie biorę tabletki cum on od jakichś 3 miesięcy. I pomagają.Ale zastanawiam się czy nie przerwać ich brania. Czy nie będzie spadku erekcji?
 

stkps

SPAMER
Może będzie a może nie będzie. Tak naprawdę wszystko zależy od danej osoby, aczkolwiek cum on należą do tabletek, które dają trwałe działanie. Możesz stopniowo próbować je odstawiać i zobaczysz co będzie.
 

stkps

SPAMER
Witam
Jak Panowie ktoś odstawił specyfik na półkę?
Jaki rezultat katastrofa czy pacjent zdrowy?
Ale w sensie o co Ci chodzi z odstawieniem? Cum on nie daje negatywnych efektów tak więc na pewno takie odstawienie Ci nie zaszkodzi. O to akurat nie musisz się stresować. Jednak jeśli chodzi o skuteczność to myśle,ze trzeba odstawiać to powoli. I zobaczyć czy działa czy nie.Czy przypadkiem problem z erekcją nie wraca.
 

pigiew

New member
Witam
Jak Panowie ktoś odstawił specyfik na półkę?
Jaki rezultat katastrofa czy pacjent zdrowy?
To nie jest sildenafil. Tak więc jeśli odstawisz tabletki, to na pewno nic się nie stanie.O ile w przypadku sildenafilu można zauważyć trwałe pogorszenie erekcji po odstawieniu i powrót do stanu wyjściowego to cum on działa na stałe.
 

enzor

Member
No właśnie sam zastanawiam się nad viagrą. Jak do tej pory nie brałem jeszcze tabletek z L Argininą, nie wiem czy to podziała.Bo mam spore problemy z erekcją od dobrych 5 lat i jest coraz gorzej.
 

rolls

New member
No wlasnie... Też się nad tym poważnie zastanawiam, bo jest o jakaś tam ostatnai opcja. A wiem, że są przecież inne.
 

tik

Member
No tak, lepiej jest od razu faszerować się lekami, któr nie dośc,że uzależniają to jeszcze mogą powodować wiele negatywnych objawów. Uświadomcie sobie,ze viagra to lek, który powinien byc stosowany jedynie w jakichś specjalnych przypadkach. A nie we wszystkich. Niektórzy wcale się nie zastanawiają nad tym co przyjmują. Cum on jest bezpieczny, sam początkowo się zastanawiałem czy coś takiego moze pomóc ale jednak pomogło. I przynajmniej wiem,że się nie truję.
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist