• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Cpps a może zaburzenia mięsni dna miednicy

marpal

New member
Cześć to mój kolejny temat.
Ból w odbycie to cpps ?
W tym tygodniu idę do szpitala pewnie zrobią mi kolonoskopie. Idę bo nie potrafię ogarnąć tej choroby. Jestem po rehabilitacji, proponują mi kolejną a ja po czólem sie gożej niz przed.
Byłem u Szmera zaproponował badanie we Wrocławiu na neuropatię nerwu sromowego, leki duloxetin i gabapentin (muszę to z psychiatrą skonsultować bo już jestem na depresach dość dużo tego biorę)
Czy jest jakieś radykalne odbarczenie, usunięcie tej pieprzonej dolegliwości. Operacja ?
Ja nie wiem na co się leczyć czy na prostate,
czy na te dolegliwości odbytnicze.
Ta choroba rujnuje mi życie i przy okazji mojej rodzinie niestety.
Czy ktoś za hajs usówa prostatę?
 
moze lepiej zacznij od podstaw? bole tego typu czesto oznaczaja problemy z jelitami - jak wyglada Twoja dieta? ile jesz przetworzonej zywnosci, pijesz alko itp. Czy duzo sie ruszasz?
zrob sobie moze najpierw testy na nietolerancje pokarmowe / alergie - jesli nie jesz syfu tylko w miare zdrowo to moze jakies jedzenie Cie uczula
 

Krystiankendroj

Active member
Gość napisał wyżej że " dość dużo tego bierze " więc
Łykanie magicznych tabletek tak się kończy, rozpier jelitami
Ludzie nie ogarniają ze ładują w siebie różne syfu latami i tak się organizm w pewnym momencie buntuje , szczególnie robią to mężczyźni, za młodu myślą że są niezniszczalni , nie śpią, jedzą byle jak balują później problemy z głową, psychotropy, sypiące się zdrowie , ciało niedomaga , często do tego dochodzi wygodne życie brak ruchu i tak się płacą za błędy młodości
Oczywiście i ja mogę się mylić
Ale No cóż
Życzę powodzenia w leczeniu i szybkiego powrotu do zdrowia
 
dokladnie, zrob sobie dodatkowo badanie mikrobioty jelitowej bo cos mi sie wydaje ze tam jest sajgon - jak ogarniesz to (jelita), to ewentualnie mozesz myslec o dalszych krokach chociaz szczerze mowiac mysle ze to rozwiaze Twoje problemy - zarówno te bólowe jak i z samopoczuciem bo o ile nie przezyles jakis traum to Twoja depresja moze wynikac wlasnie z zaburzen mikrobioty jelitowej
 

marpal

New member
Problem z odbytem zaczął się w marcu wraz z problemem z prostatą (prawdopodobnie) Od sierpnia biorę antydepresy ponieważ ból doprowadził mnie do tego. W momencie jak się zaczęło byłem w dobrej formie fizycznej. 4 razy w tygodniu sport.
Generalnie zawsze byłem aktywny jeśli chodzi o sport.
W tym momencie praktycznie nie piję alkoholu.
 

Krystiankendroj

Active member
Jest takie powiedzenie może głupie i nie na miejscu , jak dbasz tak masz , płacenia za błędy młodości
Ciężko będzie pracować na nadpsutej maszynie
Antydepresanty nie pomagają na dłuższą metę a bardziej szkodzą
I jak byłeś już z tym u lekarza ?
 

marpal

New member
Oczywiście. Byłem nawet u dr Szmera. Skierował mnie do Pana dr. Adriana Czekaja z Wrocławia. Aby zrobić rozpoznanie w sprawie nerwu sromowego. Na dniach będę również przebywał w szpitalu. Moja teczką z badaniami jest już gruba.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry