• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Clinicare dr Jakubowski stapler

Fopi

Member
Cześć, mam pytanie do CliniCare, da się umówić prosto na zabieg czy cisną mocno o tę wizytę kwalifikująca? Jak u nich wygląda rejestracja?

Druga sprawa, ile wizyt wymaga stapler? Mam kawałek do Krakowa (Wrocław) i chciałbym zminimalizować ilość wizyt.
 

Artur96

New member
Ciężko będzie się umówić bezpośrednio na zabieg. Ja musiałem mieć konsultację. Ogólnie jeśli wszystko będzie dobrze to masz konsultacja (200zł), stapler (2400zł), kontrol (200zł)
U mnie niestety nie było kolorowo wieć jeździłem do niego przez dwa tygodnie co 1-2dni do Myślenic z Katowic na wizyty kontrole.
 

Fopi

Member
Ciężko będzie się umówić bezpośrednio na zabieg. Ja musiałem mieć konsultację. Ogólnie jeśli wszystko będzie dobrze to masz konsultacja (200zł), stapler (2400zł), kontrol (200zł)
U mnie niestety nie było kolorowo wieć jeździłem do niego przez dwa tygodnie co 1-2dni do Myślenic z Katowic na wizyty kontrole.
Omg 200 za wizytę i 150 za paliwo co kilka dni to jakiś horror. Czemu Myślenice?
 

Artur96

New member
Myślenice dlatego że doktor przyjmuje w CliniCare tylko we wtorki, a tam ma prywatny gabinet (mieszka w Myślenicach)
Ja miałem komplikacje przez to że nie potrafiłem zrobić wystarczająco ciasnych opatrunków. W Myślenicach u niego płaciłem tylko 50 za wizytę. Czytając forum jestem wyjątkowym przypadkiem wiec nie masz się co martwić. Doktor jest świetnym fachowcem i sadze ze będziesz zadowolony.
 

Podobne tematy

Do góry