• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Centrum Medyczne Wola (CMW)

piroman

New member
Witam!

Narazie przed zabiegiem, ale temat będzie na bieżąco uaktualniany.

Mam 20 lat a o tym, że mam stulejkę jakoś przypadkiem dowiedziałem się z pół roku temu. Niestety było to niezbyt miłe przeżycie - mianowicie uciekłem lasce z łóżka. Chociaż nie wiedziałem w sumie, że coś mi jest. Bardziej przeczuwałem, że coś jest nie tak. Jako, że nie mam kasy na prywatnie zdecydowałem się na refundowane z NFZ. Wybór padł na CM Wola, bo było na forum parę opinii dobrych. Jeśli ktoś uważa inaczej, niech mnie ostrzeże jak najwcześniej :)

Parę dni temu byłem u lekarza po skierowanie. Dziś wybrałem się do CMW by umówić się na wizytę. Gdy wszedłem to trochę się zawstydziłem bo w poczekalni było, jak na złość, sporo fajnych dziewczyn XD. Ale rozmowa z panią przy rejestracji przebiegła szybko i sprawnie. Jestem zapisany jednak dopiero na 22.10

Jeszcze nie czy chce pełne czy jak. Myślę, że zdam się na mądrość doktora. Jednak chyba nie jest za dobrze bo w spoczynku zejdzie ale jest za ciasno. Kiedyś jak byłem w busie to mi zszedł przypadkiem i musiałem tak dojechać do domu. Na szczęście nie było długo ale mój penis zsiniał (żołądź). W wzwodzie dojdzie jedynie do połowy.

Po wizycie dopiszę co powiedział lekarz.
 
ja mialem tam zabieg obrzezania calkowitego 20 sierpnia i powiem Ci ze jestem zadowolony :)

co do metody to tez doktor wybiera bo np mnie sie nie pytal jaka wole... zrobil tak jak uwazal i sie nie pomylil :)

powodzenia
 

piroman

New member
Witam!
Byłem wczoraj na wizycie i odbyło się to szybko i konkretnie. Najpierw pokazanie skierowania i zaświadczenia o ubezpieczeniu potem chwila w gabinecie a potem ustalanie daty. Niestety nie było wolnych terminów na ten rok (NFZ). No trudno, najwyżej trochę poczekam. Czym są 2 miesiące do 20 lat. Miła pani recepcjonistka powiedziała, żebym przyszedł w połowie listopada to może się coś zwolni w międzyczasie i poza tym rozpoczynają wtedy zapisy na styczeń.
 

grzesiek_wawa

New member
hmm ja mialem wykonywany zabieg w centrum nedycznym wola 11 dni temu a umowilem sie 3 dni wczesniej robilem prywatnie koszt 1000zl . Dziwi mnie tylko ze powiedzieli mi ze przez NFZ nie robią.
 

orly

New member
no to dziwne bo ja dzisiaj po wyjsciu z gabinetu dostalem termin na pierwszy tydzien grudnia, tez CMW i tez zabieg bedzie placil NFZ.
 

menlex

New member
Hej, takie głupie pytanie - jak szliście do urologa to na zwykłą wizytę czy mówiliście,że umówienie na zabieg ?
 

orly

New member
menlex napisał:
Hej, takie głupie pytanie - jak szliście do urologa to na zwykłą wizytę czy mówiliście,że umówienie na zabieg ?
najpierw musisz isc na zwykla wizytke na ktorej lekarz stwierdzi czy kwalifikujesz sie do zabiegu czy nie, jesli tak to druknie ci skierowanie na zabieg i ze skierowaniem lecisz znowu do fajnych pan z recepcji ;)
 

menlex

New member
orly napisał:
najpierw musisz isc na zwykla wizytke na ktorej lekarz stwierdzi czy kwalifikujesz sie do zabiegu czy nie, jesli tak to druknie ci skierowanie na zabieg i ze skierowaniem lecisz znowu do fajnych pan z recepcji ;)

Dzieki,
dzwoniłem jeszcze raz się dopytać bo mam skierowanie na zabieg do szpitala od innego urologa i sie okazało ,że jeżeli on współpracuje z CMW to odrazu na wizyte zabiegową. Miałem skierowanie od dr Ołpińksiego i jestem u dr Szcześniaka
 

piroman

New member
Byłem z tydzień temu po termin i dostałem na 15 stycznia. Cóż. Lepiej późno niż wcale. Odnośnie przygotowań przed zabiegiem to dr powiedział, że nic nie trzeba, co najwyżej można się ogolić.
Jak na razie jestem spokojny, ale pewnie jak zwykle czym bliżej godziny zero tym więcej nerwów będzie :)
 

PSP_wawa

New member
Nie nic nie mówił .. A jak dzwoniłem do CMW , to tez nic nie mówiła , tylko pytała od kogo mam skierowanie .
Ja byłem w Zielonce na . Mickiewicza 18 u P. Symonowicza :idea: i o nic więcej nie pytała ...
Pozdrawiam :)
 

piroman

New member
To już pojutrze :D
Jutro o tej porze pewnie będę się denerwował :D A najbardziej w piątek rano ;] Jak na razie to nie mam czasu nawet, żeby o tym myśleć. Nauka, nauka, nauka bo sesja.

Jakieś porady jak się przygotować, albo co zakupić? Bo dr mi powiedział na wizycie, że nic nie trzeba tylko, jak bym mógł się ogolić (będzie swędzieć...)
 

Choperini

Member
Witam,

Może ktoś coś napisać o doktorze Skarbku - Kiełłczewskim ?

Miał ktoś u niego robiony zabieg? Podczas pierwszej wizyty wydawał się miłym i kompetentnym człowiekiem, ale nie wiem jak wygląda sprawa zabiegu.

Proszę o ewentualną informację, pozdrawiam.
 

kwiatek8914

New member
Witam. Jestem nowy na tym forum, choć odwiedzałem go od dosyć dawna :) chyba właśnie dlatego zdecydowałem się pójść do lekarza z moim problemem :) Właśnie przed chwilą wykonałem telefon do CMW, wyznaczyli mi termin wizyty u urologa na 1 czerwca :) HooAH!! Czy ktoś się orientuje jak teraz z kolejkami? Ile trzeba będzie mniej więcej czekać na zabieg, jeśli już taki zostanie wyznaczony?
 

Soulee

New member
Stary, niemożliwe że w CMW wyznaczyli Ci termin ponad miesiąc.
Ja dokładnie 19 kwietnia w zeszłym tygodniu poszedłem ze skierowaniem od uro, 21 kwietia - tzw. kwalifikacja, 23 kwietnia zabieg. A wczoraj się umówiłem na wizyte kontrolna na czwartek (jutro).
U nich terminy 2,3 dni są.
Musisz skierowanie od uro mieć, albo osobiscie się przejść do nich i cos ponegocjować z paniami.
 

Choperini

Member
A podczas zabiegu doktorowi jakaś pani asystuje, czy sam wykonuje zabieg?

Cholera, podczas zabiegu mój mały stanie się pewnie jeszcze bardziej mały niż normalnie ...

Boże, ale mam stracha przed przedłużeniem wędzidełka, zaraz coś rozwalę z nerwów... a jeszcze trzeba się ogolić... tragedia ;(
 

Podobne tematy

Do góry