• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bielsko-Biała - Beskidzkie Centrum Medyczne / Młodzieżowa 21

mateusz_914

New member
ja miałem zabieg 4 marca 2011 przez tego doktora. Miła profesjonalna obsługa, jednak narazie zbyt wcześnie by oceniać efekty zabiegu. Znieczulenie calkowite, zabieg trwał 20-30 min.
 

camel1234

New member
Re: Bielsko-Biała - Beskidzkie Centrum Medyczne / Młodzieżow

Nie polecam tego pana, delikatnie mówiąc spierdolił sprawę a gdy próbuję się do niego umówić na wizytę to ma to kompletnie w dupie. Traktuje pacjenta jak niedouczonego tępaka, nie mówił praktycznie nic poza "wszystko będzie dobrze sprzęt będzie w porządku". No niestety kurwa nie jest. Miała być plastyka napletka(w sensie chciałem żeby wyciął tylko końcóweczkę skóry, ponieważ mogłem wystawić żołędzia na wierzch ale było ciasno), a pan sobie zrobił obrzezanie. No cóż można by się z tym pogodzić, gdyby nie to że zrobił to nieudolnie i mam teraz ptaka wyglądającego jak potworek z niesymetryczną oponką która niby miała zniknąć,czymś czarnym pod dołem(pewnie źle wycięta żyła czy coś) i bez skóry jak żydek.
Jakie mam szanse dochodzić swojego? Ma ktoś pojęcie?
I tak jak mówiłem NIE POLECAM!!!, ZASTANÓW SIĘ 3 RAZY CZY NIE CHCE CI SIĘ JECHAĆ DO INNEGO MIASTA ŻEBY WYKONAĆ ZABIEG!
 

mateusz_914

New member
Re: Bielsko-Biała - Beskidzkie Centrum Medyczne / Młodzieżow

no stary ja mam tez niezbyt dobrze zrobione przez tego pana... mialo byc obrzezanie czesciowe, napletek mial sie nasuwac na żołądz i przykrywać ją chociaz w czesci a niestety zrobila sie jakby oponka pod żołędzią i chodze z odkrytą ciągle. wygląda to kiepsko. w miejscu wędzidełka jest okropna zgrubiala skóra.... obciete na dodatek krzywo..... i co teraz ?
 

Fijołek

New member
Miałem zabieg 2 tygodnie temu u tego Pana, wydaje się sympatyczny, troszkę pobieżny w tym co robi, ale.. Wydaje mi się, że zrobił dobrze (za krótkie wędzidełko) - okaże się po konsultacji u innego lekarza, jestem umówiony na przyszły tydzień.
Co do konsultacji, ktoś napisał, że ciężko go złapać. Mi dał swój nr tel prywatny ("gdyby była bida"), powiedział, żebym zapisał się na kontrolę na wszelki wypadek za miesiąc.
 

Podobne tematy

Do góry