Dobry urolog Bielsko-Biała / Tarnów

riczi1240

New member
Witam. Planuje poprawke obrzezania (robionego przez NFZ). Jednak poprawke chce wykonać już prywatnie tylko nie wiem u kogo zrobić by już to było dobrze zrobione. Interesują mnie dobrzy lekarze z Bielska-Białej lub też Tarnowa. Może ktoś takich zna? Pozdrawiam

PS. Jak długo się czeka na zabieg idąc prywatnie ?
 

riczi1240

New member
Słyszał ktoś może o jakiś środkach przeciwwzwodowych ? Pamietam że gdzieś o tym czytałem tylko nie wiem już gdzie. Lekarz po zabiegu przepisuje pacjentowi tabletki albo czopki po których nei ma erekcji. Spotkał się ktoś może z tym ? U mnie po zabiegu wystepowaly mocne erekcje i myśle że też to miało wpływ na złe gojenie się rany , dlatego chce teraz przed poprawką o wszystko zadbać.
 

guyno1

New member
Nie potrzeba Ci leków, jest stary sprawdzony sposób tj. plaster na penisie.

1) zapobiega jakiemuś uszkodzeniu szwu, musisz w miarę mocno ścisnąć
2) jak uda Ci się złapać pare włosków z jajek to przy wzwodzie poczujesz ból cholerny przez pociągnięcie za włosek, że erekcja ustanie :)
 

riczi1240

New member
Czy ja wiem, takie uciskanie penta plastrem jest chyba nie wskazane ? Pierwsze słysze o takim sposobie. Jednak bym był za tymi lekami tylko czy ktoś je stsoswał ?
 

riczi1240

New member
No i jeszcze jedna sprawa ... chodzi o znieczulenie. Za pierwszym razem znieczulali mnie aż 3 razy (mówili że już wiecej się nie da) a bolało mnie jak sam skur.... normalnie łzy mi leciały z bólu. Nie wiem czemu znieczulenie nie zadziałało ? Lekarz od pierwszego znieczulenia odczekał może jakieś 15 min i zaczął robić swoje , kolejne dwa wbił juz na sali i nie już czekał (bo oczywiscie sie spieszył). Czy to mogło mieć jakiś wpływ czy poprostu znieczulenie na mnie nie działa ?
 
Do góry
TOPlist