Bolesny wytrysk

wlacza

New member
11 dni po zabiegu mały już tak mnie prosił - musiałem dokonać aktu samogwałtu. Pozwoliłem sobie na to z tego względu, że wzwody przestały już być bolesne.
Jednakże na samym końcu, podczas wytrysku - bolało. Były to takie 3-4 bolesne pulsowania (w rytm serca - wiadomo o co cho). Mam jeszcze szwy i opuchliznę na małym.
Mieliście tak? Przedzie to? Co mówicie?

Trolo

Active member
Normalnym jest że będzie bolało. Podczas orgazmu penis bardziej się napina niż podczas wzwodu. Przejdzie jak się całkowicie zagoi.

Ksawery1

New member
wlacza prosisz się o problem. Wszystko jest zbyt świeże, żeby używać. Jak nie możesz wytrzymać to pij melisę i łykaj Kalms. Jedno i drugie bez recepty. Wycisza i trochę zmniejsza libido.
Warto powstrzymać się od aktywności seksualnej przez ten czas, żeby proces gojenia przebiegał bez zbędnych komplikacji.

esco

New member
Jestem lekko ponad miesiąc po zabiegu i powiem Ci że dopiero 3-4 ostatnie trzepanka odbyły się bez takiego pulsowania co mówisz, wszystko się zagoi i wszystko będzie w porządku nie martw się.

moster

Member
Klepiesz po 11 dniach od zabiegu i jeszcze się dziwisz, że bolało, co za człowiek. :D
Sam sobie jesteś winny.
Przez lekarzy zalecane są cztery tygodnie, ale jeśli wszystko podgoiło sie ładnie i szybko, to nic strasznego się nie powinno się stać po 2,5-3,5 tyg., jesli będzie się delikatnym, ale wiadomo im później, tym lepiej.
U mnie po 3,5 tyg. żadnego bólu ani dyskomfortu nie było, jeno ogromna kałuża i ulga. ;-) Nie dałem rady wytrzymać okrągłych 4 tyg., pewnie i tak u mnie skończyłoby się zmazem nocnym, ale te dwa tygodnie to można lajtowo wytrzymać, kwestia samozaparcia i psychiki. Potem już trudniej, bo wacław jak się podgoi, to będzie coraz częściej stawać na baczność, potem wręcz nie chce puszczać. :D

telewizor

New member
No ja powiem ze jest ciezko. 3 tygodnie po, przy wedzidelku jeszcze sie troche goi. Caly czas postuje ale wzwody staja sie masakrycznie dlugie i mocne. Dzisiaj dajmy na to rano bylem w sklepie, pojawila sie mala szczupla cycata brunetka to myslalem ze mi gacie rozerwie ☺

Do góry
TOPlist