• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

błędne podejrzenie o stulejce

water

New member
https://imgur.com/9EZSznG . Cześć sprawa wygląda tak, że mam 20 lat, zawsze myślałem, że mam stulejkę, ale bałem się pójść do lekarza. Wczoraj jednak się odważyłem pójść do urologa z myślą obrzezania całkowitego, jednak lekarz jednoznacznie stwierdził, że nie mam stulejki ponieważ zsunąłem napletek. Zawsze jakoś miałem blokadę psychiczną przed zsunięciem napletka, jednak za namową lekarza zrobiłem to. Lekarz dał mi skierowanie na obrzezanie, ale mówił, że odradza bo nie mam stulejki. Mówił żebym zsuwał często napletek aby sie przyzwyczaił do światła dziennego abym mógl normalnie funkcjonować. Co byście zrobili na moim miejscu, bo ja myślę, że mam troche za dużo napletka i to troche nie estetycznie wygląda + muszę zsuwać napletek i żołądź dotykać a troche bólu psychicznego również przy tym jest. Z góry dzięki za rady.
 
Lepiej jakbys wstawil fotke z odciagnietym napletkiem bo w takiej wersji to kazdy z nas mial/ma :p i w takiej formie wygląda normalnie, bez powodów do niepokoju
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Estetycznie czy nie to juz sprawa gustu twojego. Żeby mieć pewność że nie masz problemów z napletkiem powinieneś móc go zsunac poza żołądź w pełnym wzwodzie. Jak potrafisz to nie masz stulejki i tyle w temacie.
 

Trolo

Well-known member
Kurde kolego, aż tak ciężko się domyślić, że chodzi o zdjęcia we wzwodzie? Nawet jakbyś przeczytał kilka postów o stulejce to chociaż w jednym jest napisane, że podczas wzwodu pojawia się problem. A Ty sam dowiedziałeś się, że nie masz stulejki w spoczynku, dlatego wszyscy pytają o wzwód. Lekarz raczej też powinien o tym wspomnieć/zapytać.
 

water

New member
gdy probowalem dalej zsunac to z przodu cos mnie kuło, nie wiem czy to przez to ze nigdy nie sciagalem tak daleko czy przez cos innego, ale postaram dzisiaj lub jutro wstawic zdjecie jak mi sie uda
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Podejrzenie stulejki Stulejka 12
W Podejrzenie stulejki Stulejka 2
K Podejrzenie stulejki Stulejka 4
M Podejrzenie krótkiego wędzidełka Krótkie wędzidełko 10
A podejrzenie stulejki Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry