• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Podejrzenie krótkiego wędzidełka

meltaniel558

New member
Cześć, mam podejrzenia co do mojego penisa - podejrzewam, że może być to krótkie wędzidełko, albo nadmiar napletka. Przy ściąganiu napletka jest okej podczas erekcji, ale przy ściąganiu go na sam dół kompletny - napletek zaczerwienia się i odczuwam dyskomfort.

Linki: (nie mogę wysłać przez imgur, poza tym mam obawy, że byłoby to publiczne)


 

meltaniel558

New member
Cześć, mam podejrzenia co do mojego penisa - podejrzewam, że może być to krótkie wędzidełko, albo nadmiar napletka. Przy ściąganiu napletka jest okej podczas erekcji, ale przy ściąganiu go na sam dół kompletny - napletek zaczerwienia się i odczuwam dyskomfort.

Linki: (nie mogę wysłać przez imgur, poza tym mam obawy, że byłoby to publiczne)



Teraz już mam, tutaj dałem, bo nie wiem jak edytować:(
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No jak naciagasz na max to w końcu bedziesz czuł dyskomfort. Jak odegniesz język na max do tylu to tez zaczniesz czuc dyskomfort bo naciagasz wędzidełko jezyka do oporu. Wg mnie wyglada ok. Ale skoro uwazasz ze cos jest nie tak to idz lekarza.
 

meltaniel558

New member
Jestem bardzo wdzięczny Wam za odpowiedzi, ale nadal mnie nurtuje to dlaczego mam tak silnie zaczerwieniony i dziwnie krzywy napletek jak zjadę nim nieco niżej żołędzia...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Podejrzenie stulejki Stulejka 12
W błędne podejrzenie o stulejce Stulejka 9
W Podejrzenie stulejki Stulejka 2
K Podejrzenie stulejki Stulejka 4
A podejrzenie stulejki Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry