• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Podejrzenie stulejki

Młodyy15lat

New member
Siema. Mam 15 lat i 2 problemy. Pierwszy to taki, że jak mam normalnie wzwód to to muszę sobie sam ściągać napletek bo sam nie zejdzie i czy to może świadczyć o jakiś problemach? Drugi problem, a właściwie pytanie do osób w moim wieku. Czy jak macie wzwod i się podniecacie to wam też się robią takie duże jądra ? Mówiąc duże mam na myśli, że normalnie sobie wiszą, a jak mam wzwód to moszna robi się napięta i taka trochę napompowana jak balonik.
 

Dawid88

Member
1. Jeśli napletek daje się swobodnie zsunąć to jest ok. Chyba, że czujesz jakiś ucisk przy zsuwaniu, to wtedy można coś podejrzewać. Sama długość napletka to nie wada.
2. Jest ok. Przecież jak jest zimno to też się tak robi. Czasem moszna jest luźna a czasem napięta.
 

Trolo

Well-known member
1. Jak najbardziej normalna rzecz.
2. Również normlana rzecz, im bliżej orgazmu/wytrysku to jądra będą się podciągać w górę bliżej penisa.
 

patrykkawa

New member
Jestem w podobnym wieku i prawdopodobnie mam chorobę liszaj. Robią mi się blizny na dole żołędzia. Mam pytanie czy przez blizny mogę mieć znowu stulejkę ? Bo teraz mi napletek schodzi ale mam wrażenie że robi się coraz ciaśniej z miesiąca na miesiąc. Nie boli jak ściągam ale żołędz wygląda jak taki balonik jak napletek się zsuwa. Dziękuję za odpowiedź kilka lat temu jak miałem około 10 lat to miałem stulejkę.
 

Krystiankendroj

Active member
Jestem w podobnym wieku i prawdopodobnie mam chorobę liszaj. Robią mi się blizny na dole żołędzia. Mam pytanie czy przez blizny mogę mieć znowu stulejkę ? Bo teraz mi napletek schodzi ale mam wrażenie że robi się coraz ciaśniej z miesiąca na miesiąc. Nie boli jak ściągam ale żołędz wygląda jak taki balonik jak napletek się zsuwa. Dziękuję za odpowiedź kilka lat temu jak miałem około 10 lat to miałem stulejkę.
Do lekarza
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
W Podejrzenie stulejki Stulejka 2
K Podejrzenie stulejki Stulejka 4
A podejrzenie stulejki Stulejka 3
G Podejrzenie stulejki Stulejka 1
W błędne podejrzenie o stulejce Stulejka 9

Podobne tematy

Do góry