• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzidełko?

gadzet

New member
Zwracam się z prośbą o pomoc do Was, bo nie wiem co mam z tym fantem zrobić.Byłem u lekarza urologa, który stwierdził że mam krótkie wędzidełko.Napisał mi że nadaje się na wykonanie zabiegu ale skierowania mi nie wystawił.Czy zwykły lakarz może wystawić?
I prośba abyście napisali mi czy oprócz krótkiego wędzidełka mam też stulejke.Bo jak widać na zdjęciu to dużych mój penis sie nie zalicza :( .W stanie spoczyku ma może 5 cm.
Jak byłem jeszcze młody i poszłem do urologa, to powiedzial że jest ok.Mój penis jest normalny.
Problem następny, że podczas stosunku z żoną, sex może trwa 1,5 minuty, bo mój penis nie wytrzymuje dłużej i odrazu Ja dostaję orgazmu.Także troszke wstyd mnie zżera.Czy na to ma wpływ krótkie wędzidełko?
Chciałbym poddać sie zabiegowi na NFZ w Krakowie i nie wiem ile się czeka na taką operacje.Na prywatnie mnie nie stać.
dzieki za podpowiedzi
pozdrawiam
http://zapodaj.net/87f1af7a6ed00.jpg.html
http://zapodaj.net/2ce2bbe2eb9f7.jpg.html
http://zapodaj.net/094e15f9e91f8.jpg.html
http://zapodaj.net/4c70af7cd1665.jpg.html
http://zapodaj.net/9d5b2f5c97be8.jpg.html
 

slash886

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

Krótkie wędzidelko to pewne, a czy stulejka, to niby nie widać. Jeśli cie tam nic nie uciska i nie masz problemu ze zdjęciem napletka w zwodzie to chyba jest ok.

Co do szybkiego kończenia to wiem o co chodzi. Ja przed zabiegiem seksu nie uprawiałem bo stulejka całkowita, ale masturbacja i zabawy z dziewczyna nie trwały dłużej niż minutę.

Teraz po obrzezaniu całkowitym jest jak na innym świecie. Nie masturbowalem sie, bo po co...
Ale jeśli chodzi o zabawę typu lód robiony przez dziewczynę, to tak z 10 minut. A seks ile chce, pełna kontrola. Ostatnio robiłem to przez 50 minut a pozniej dłużej pozniej kroćej. Poprostu tyle ile chce.

Także rozwiązaniem na przedwcześny wytrysk jest obrzezanie całkowite typu low&tight z ustnieciem wędzidelka.

Ja ci polecam

A na nfz czeka sie bardzo równie, jedni kilka miesięcy, tygodni, ja mialem fuksa i czekałem 3 dni :-D
 

gadzet

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

Dziękuje za odpowiedź.Bardzo mi pomogłeś i wyjaśniłeś.Bo tak krótko mówiąc jestem zielony w tych sprawach :( Może wystarczy tylko zrobić stulejkei wtedy może bedzie to miało wpływa na dłuższy seks :roll: Może to obrzezanie nie będzie potrzebne.Pójde w poniedziałek do lekarza rodzinnego i zobaczymy czy mi wypiszę skierowanie czy muszę iść do urologa.Pasowało by aby wpypisała, bo oczekiwania do urologa są bardzo długie
jeszcze raz dziękuje <czesc>
 

gadzet

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

Chciałbym zapytać jeszcze w którym szpitalu w Krakowie na NFZ jest dobrze zrobić taki zabieg.Czyli gdzie są nie długie terminy i robią tą dokładnie.
I jakie badania musze wykonac przed tym zabiegiem.Czy musze być szczepiony przeciw jakimś chorobą?
dziękuje za odpowiedź
 

patryk9312

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

Bo poszedłbyś do urologa i by Ci wytłumaczył i sam ocenił to wolisz siedzieć w domu i czas marnować
 

shogo

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

Poszukaj kolego na forum, bo napewno ktoś z krakowa pisał co i jak. Nie każdy tak często tutaj przegląda forum, aby dojrzeć jakiś konkretny temat, w którym mógłby pomóc
 

gadzet

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

patryk9312 napisał:
Bo poszedłbyś do urologa i by Ci wytłumaczył i sam ocenił to wolisz siedzieć w domu i czas marnować
Ale po co mam iśc do urologa?Skierowanie przyjacielu już mam, tylko pytam się gdzie w Krakowie mozna szybko zabieg wykonac.Gdzie sa najkrótsze terminy
U jednego urologa już byłem, który ocenił i powiedział tylko co musze zrobić.Na pytanie gdzie moge taki zabieg wykonac-odpowiedział że u niego.Podał cene i tyle.Na pytanie gdzie na NFZ można zrobić, bo nie każdego stać, powiedział że nie wie.Wiec co tu dużo gadać
Dlatego pytam przyjaciół, którzy w Krakowie robili taki zabieg na NFZ.Ty widzę nie z Krakowa, wiec może nie pisz, skoro nie wiesz
 

patryk9312

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

gadzet napisał:
patryk9312 napisał:
Bo poszedłbyś do urologa i by Ci wytłumaczył i sam ocenił to wolisz siedzieć w domu i czas marnować
Ale po co mam iśc do urologa?Skierowanie przyjacielu już mam, tylko pytam się gdzie w Krakowie mozna szybko zabieg wykonac.Gdzie sa najkrótsze terminy
U jednego urologa już byłem, który ocenił i powiedział tylko co musze zrobić.Na pytanie gdzie moge taki zabieg wykonac-odpowiedział że u niego.Podał cene i tyle.Na pytanie gdzie na NFZ można zrobić, bo nie każdego stać, powiedział że nie wie.Wiec co tu dużo gadać
Dlatego pytam przyjaciół, którzy w Krakowie robili taki zabieg na NFZ.Ty widzę nie z Krakowa, wiec może nie pisz, skoro nie wiesz

Źle przeczytałem, ale mimo wszystko to weź książkę telefoniczną do ręki i podzwoń po szpitalach w Krakowie, w każdym w którym jest chirurgia i urologia powinny być wykonywane zabiegi na NFZ.
 

gadzet

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

patryk9312 napisał:
Źle przeczytałem, ale mimo wszystko to weź książkę telefoniczną do ręki i podzwoń po szpitalach w Krakowie, w każdym w którym jest chirurgia i urologia powinny być wykonywane zabiegi na NFZ.
Dzięki.Pisałem e-maile do szpitali ale narazie nic nie odpowiadają.W poniedziałek bede dzwonił i zobaczymy.Na Kopernika będe jutro to podejde na chirurgie i spytam sie grzecznie.
pozdrawiam
 

mudżahedin

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

jak na moje, to masz tylko lekko przykrótkie wędzidelko.
jeśli zalezy Ci na szybkim zabiegu, to poszukaj prywatnego urologa wykonującego też zabiegi na nfz. na wizytę pójdziesz prywatnie, od ręki; a wtedy na zabieg skieruje Cię już z nfz-u. oszczędzisz w ten sposób wiele czasu
 

gadzet

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

mudżahedin napisał:
jak na moje, to masz tylko lekko przykrótkie wędzidelko.
jeśli zalezy Ci na szybkim zabiegu, to poszukaj prywatnego urologa wykonującego też zabiegi na nfz. na wizytę pójdziesz prywatnie, od ręki; a wtedy na zabieg skieruje Cię już z nfz-u. oszczędzisz w ten sposób wiele czasu
dzieki za informacje.
pozdrawiam
 

gadzet

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

mudżahedin napisał:
to poszukaj prywatnego urologa wykonującego też zabiegi na nfz. na wizytę pójdziesz prywatnie, od ręki; a wtedy na zabieg skieruje Cię już z nfz-u. oszczędzisz w ten sposób wiele czasu
W końcu coś może będzie.Troszke jakieś obawy mam ale spróbować można.
Zjezdziłem wszystkie szpitale po Krakowie i albo długie terminy albo tego zabiegu nie wykonują już w szpitalu, bo to jest lekki przypadek i zabieg trwa pół godziny.A są cięższe przypadki.Tak tłumaczono mi prawie w każdym.
Jedynie tylko na Kopernika terminy są na jesień.
Byłem w szpitalu Rydygiera i tam stwierdzono że to jest lekki zabieg i nie robię tego.Dano mi namiary na 2 placówki szpital-przychodnia w Krakowie i tam się udałem.
W jednej jest wizyta płatna i pani w recepcji nie wie czy za zabieg się płaci.Wyszłem z tamtąd zły i poszłem do ostatniego co miałem na liscie.
Tam robią właśnie tee zabiegi na NFZ
To jest na Racławickiej 48 -"Chirurgia jednego dnia"
http://raclawicka.com/
Podano mi numer do lekarza dr.J.Kotuła , bo nie zarejstrowałem się ani nie dowiedziałem sie więcej szczegółów, gdyż recepcja otwarta jest od 11.00 a ja byłem o 9.00. Ale była jakas tam pani i dała mi numer do lekarza.
Zadzwoniłem i umówił mnie już na 15.08.
Nie dostałem żadnych informacji czy mam być jakoś przygotowany czy jakieś badania porobić.Także nie wiem nic.Powiedziałem tylko że mam skierowanie do szpitala i tyle.Może to miało jakiś wpływ?
pozdrawiam i po zabiegu się odezwe
 

Delfin

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

Wskazania przed zabiegiem mogą być jak pamiętam takie:
- ogolić włosy łonowe wokół wacka (przynajmniej w przypadku jeżeli to ma byc robiona stulejka)
- być na czczo (mniejsze ryzyko nudności i wymiotu podczas zabiegu, znieczulenia? chyba o to chodzi)
- ew. przygotowanie materiałów do opatrunków, maści - lepiej to zrobić PRZED zabiegiem niż później latać z opuchniętym wackiem w poszukiwaniu specyfików

Najlepiej będzie jak jeszcze raz zadzwnonisz i sie spytasz jak masz się przygotować do zabiegu.
 

gadzet

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

Delfin napisał:
Wskazania przed zabiegiem mogą być jak pamiętam takie:
- ogolić włosy łonowe wokół wacka (przynajmniej w przypadku jeżeli to ma byc robiona stulejka)
- być na czczo (mniejsze ryzyko nudności i wymiotu podczas zabiegu, znieczulenia? chyba o to chodzi)
- ew. przygotowanie materiałów do opatrunków, maści - lepiej to zrobić PRZED zabiegiem niż później latać z opuchniętym wackiem w poszukiwaniu specyfików

Najlepiej będzie jak jeszcze raz zadzwnonisz i sie spytasz jak masz się przygotować do zabiegu.
Może nie musze być na czczo :roll: Bo zabieg mam na 16.30, więc może tylko pare godzin przed zabiegiem nie jesc czy nie pić nic.Jak to widzicie?
To już się boje jak to bedzie po zabiegu.Czy tak przekichane bedzie z "wackiem:?
 

shogo

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

Jak znieczulenie miejscowe to nie musisz być na czczo. A co do okresu po zabiegu to najgorsze będą pierwsze 3 dni, gdzie praktycznie będziesz wszystko odczuwał dość wyraźnie.
 

gadzet

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

shogo napisał:
Jak znieczulenie miejscowe to nie musisz być na czczo. A co do okresu po zabiegu to najgorsze będą pierwsze 3 dni, gdzie praktycznie będziesz wszystko odczuwał dość wyraźnie.
Dzieki za info.To chyba sobie wezme urlop, bo jak Ja w pracy wytrzymam :shock:
 

gadzet

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

Jestem już po zabiegu.Nie wiedziałem że to tak szybko.
Znalazłem w Krakowie http://raclawicka.com/kontakt.html i bardzo szybko termin-może ze 3 tygodnie
Lekarz super dr.J.Kotuła
Bradzo starannie operował i mówił wszystko.Także polecam
Jak po zabiegu mam się stosować?O opatrunkach wiem ale nawet nie używam, bo nic mi nie krwawi.Tylko rano i wieczór polewam na odkażenie.
A czy mam sciągac skórke z napletka czy nic nie robić?Bo jak narazie cała skórka zakrywa całego członka i jest jak przed zabiegiem :(
dziekuje
 

gadzet

New member
Re: Bardzo proszę o pomoc.Czy stulejka, czy krótkie wędzideł

Moge prosić o jakieś wskazówki co robić po zabiegu?Czy mam sciągać skóre z napletka delikatnie, bo skóra zakrywa cały napletek i jest tak jak przed zabiegiem.Czyli mały "siusiak"
Prosze o jakieś rady
 

Podobne tematy

Do góry