bardzo proszę o stwierdzenie co to jest.

nappyboy16

New member
Stulejki nie masz, ale masz krótkie wędzidełko. Być może powinien się tym zająć chirurg, ale u Ciebie chyba nie jest tak tragicznie, a wędzidełko wygląda na dość mocne, więc raczej nie grozi jego zerwanie. Dlatego powinieneś sam zastanowić się co z tym dalej robić, czy stanowi do dla Ciebie jakiś dyskomfort. Jeśli Ci to przeszkadza, to nie ma żadnych domowych sposobów na rozciąganie wędzidełka, ani nie ma szans, że samo się naprawi. W takim przypadku musi zająć się tym chirurg.
 

czacha

New member
Rozumiem, przynajmniej o tyle dobrze że nie mam stulejki... Może wiesz na czym by polegał zabieg ? Po prostu na zwyczajnym przecięciu wędzidełka czy jakimś jego rozciągnięciu ?
 

nappyboy16

New member
Niezbyt orientuję się w temacie wędzidełek. Prawdopodobnie w grę wchodzi plastyka wędzidełka, albo jego całkowite usunięcie. Być może jeśli założysz temat tutaj, uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania.
 

czacha

New member
Dobrze dziękuję za pomoc w zdiagnozowaniu mojej dolegliwości i teraz chyba najtrudniejszym momentem będzie rozmowa z rodzicami na ten temat ale niestety nie jestem jeszcze pełnoletni więc potrzebna będzie ich zgoda na zabieg. Rozumiem też że to moje wędzidełko nie wygląda AŻ tak źle ?
 

shogo

New member
Masz krótkie wędzidełko i zwężony napletek. Po 1 zdjęciu można stwierdzić zwężenie, nie jest ono duże albo na pewno mogą od tego powstać mikropęknięcia mogące doprowadzić do jeszcze większego zwężenia
 
Do góry
TOPlist