• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

8dni po całkowitym [foto]

guyno1

New member
No już jutro 3ci tydzien po zabiegu, w poniedzialek kontrola. Wędzidełko jest bardzo luźno, nawet może za długie, narazie nie przeszkadza, zobaczymy potem.
 

Nanuk

New member
Ja to napisalem :D Nie wiem jednak czy tobie bedzie przeszkadzac, natomiast ja gdybym mial byc calkowicie obrzezany, to na pewno bym sie nie zgodzil na zatrzymanie wedzidelka, bo jak napisalem przy braku napletka, wedzidelko nie spelnia juz zadnej funkcji, a patrzac na siebie teraz, jest ono najbardziej wrazliwym miejscem na calym ptaku (przynajmniej u mnie) co czasami sprawia mi dyskomfort, jednak nie jest to jakis ekstra problem dla mnie, poprostu brak wedzidelka dla mnie bylby takim bonusem do komfortu, tyle mojego zdania na ten temat.
 

guyno1

New member
No możliwe że Ty ;p. Lekarz powiedział całkowite, to całkowite, nic nie mówił o wędzidełku, wędzidełko nie sprawia jakiegoś dyskomfortu, nie sprawia żadnego bólu w sumie, lekarz widząc pewnie nie chciał zrobić czegoś co nie jest potrzebne. On ma dr med. przed nazwiskiem nei ja, wierze jego wyborowi, jeszcze zapytam się w poniedziałek o to :)
 

guyno1

New member
Ogólnie tak powiem, jeśli ktoś chce pogadać nt zabiegu/rekonwalescencji/Lublinie/zabiegu ogólnie.

646314 - jestem po całkowitym, nigdy nei siedze na niewidoku, zawsze postaram się pomóc, chyba że ktoś mnie totalnie wkurwi to będe nie miły :)
 

guyno1

New member
3 tygodnie z kawałkiem po zabiegu i mam problem... Nie osiągam pełni wzwodu,tzn mój członek nie jest twardy jak powinien, byłem w pon na kontroli, lekarz kazał smarować blizne i żołądź maścią witaminową i w połowie lipca mam pójść na ostatnią wizytę. Twierdził że wszystko w porządku, ale coś teraz ciężko mi uwierzyć.
 

materiay4e

New member
No twój przypadek albo jest jakiś wyjątkowy albo to u mnie jakiś cud nad wisłą bo u mnie po 2 dniach zdjąłem gazę na dobre (już nic nie krwawiło), zero bólu (tylko 1 dzień) a po 3-4 dniach miałem erekcję i nic nie bolało... Opuchlizna zeszła po 3 dniach, dziś (8 dni po) wyszedł pierwszy szew. Tabletek przeciwbólowych już nie biorę bo nie ma po co, jedynie po każdym "sikaniu" spryskuję go sprejem odkażającym i smaruję szwy maścią Lignocainum Jelfa. Prysznic biorę od dnia zabiegu a wacusia myję Lactacydem (tym od żanetki lety ;) ).
 

guyno1

New member
Kuźwa nie wiem co sie dzieje już z tym. Jak napisałem to potem normalnie erekcja jest, czasem nie w pełni, czasem tak. Nie wiem od czego to zależne teraz.
 

bezczel

New member
Od psychiki. Jeszcze podświadomie obawiasz się żeby nic nie uszkodzić. Uwierz mi na słowo ale za jakiś miesiąc będziesz mógł gwoździe wbijać :p
Wszystko wróci do normy.
 

guyno1

New member
Ehh komunistyczno sowiecko faszystowska machina wojenna - ludzki umysł. Jak sobie wmówiłem że sobie wmawiam to to wmówienie dało efekty ;D
 

guyno1

New member
Nie wiem czy to normalne więc się zapytam. Blizny mnie ostatnio strasznie bolą, żołądź się deformuje (podejrzewam że od spodni, albo guzika w bokserkach). Nie wiem czy to normalne, bo rano to mnie tak te blizny bolały że myślałem że zejde.
 

Facet25

New member
Witam. Co do twojego pytania to mnie blizny nie bolały, ale żołądź to fakt że czasem się troszke zdeformuje. A i odnośnie blizn - stosujesz już jakieś maści przeciwko nim?? Bo ten Cepan to porażka, nie widać żadnych zmian. Będe stosował do opróżnienia opakowania, i daje sobie spokój, troche sie już przyzwyczaiłem do tego wyglądu. A reszta może z czasem się unormuje. PZDR :lol:
 

Lipa

New member
Witam wszystkich, przeszedłem zabieg obrzezania 24 godziny temu. I mam jeden problem. Lekarz po zabiegu podczas wypisywania medykamentów powiedział abym opatrunku (podejrzanie ciasno przylegającego do mojego żołędzia) nie zdejmował przez 3 dni. Po przeczytaniu wielu waszych postów zastanawiam się czy jest jakiś sens w tak długim opatulaniu koleżki ? Czy ma to na celu lepsze gojenie się, lub wypadanie szwów, nie wiem cokolwiek, czy po prostu mogę dziś już normalnie zażyć kąpieli bez opatrunku ? :wink:
 

świeżak

New member
w jednym opatrunku od pon do soboty? ;) bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem :) a własnie co do tego, to jakie opatrunki stosujecie? mi lekarz kazał tylko okładać małego gazikami, nic nie przyklejać. tylko irytuje mnie to ponieważ gaziki uciekają czy po prostu w trakcie chodzenia zmienia się pozycja małego. ;/
 
F

Fantom321

Guest
Ja również chodziłem w szpitalnym opatrunku po zabiegu około 3 dni. Zacząłem brać prysznic około 4 dni po zabiegu. Jednak z tego co wiem to już 2-3 dni po można myć "zabiegowe" miejsce :) Ogólnie chodziłem w opatrunkach gdzieś z 2 tygodnie, z Wacławem cały czas uniesionym do góry, co zmniejsza opuchliznę i dzięki temu lepiej się goi :) teraz jestem już miesiąc po zabiegu częściowego z usunięciem wędzidełka i wygląda już dobrze, wszystko się pozrastało. Pozdrawiam.
 

guyno1

New member
Witam, 5ty tydzień po zabiegu i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o prace lekarza, opiekę telefoniczną i porady to jestem zadowolony, jeśli chodzi o bliznę po zabiegu to nie, ale to nie wina lekarza raczej jest. Da rade takie blizny wyleczyć maściami ?
http://imageshack.us/g/200/img20110709001.jpg/

Sory za jakość jakby co, 3mp w komórce, nie mam cyfrówki żadnej.
 

Podobne tematy

Do góry