• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 dni po zabiegu

Kamien7

New member
Cześć,
To mój pierwszy zabieg obrzezania :) i nie do końca wiem czy wszystko idzie jak powinno, powodem dla którego podjąłem się zabiegu był zbyt długi napletek, konieczne było skrócenie go o głowę.

Po zabiegu miałem konusultacje z urologiem dzień i dwa dni po, krótko mówiąc powiedział mi, że wszystko jest ok i zaprasza za 2/3 tygodnie.
Od zabiegu:
Wiadomo, jak to przy zabiegu tego typu pierwsze kilka dni dość krwawe, regularnie używam jednak oktanisept i maść zaleconą przez lekarza która mi się skończyła (Argosulfan) który dziś mi się skończył a lekarz zalecił jego zmianę na Tribiotic.

Co mnie niepokoi? Kilka rzeczy:
-Zaczernienie na jądrach, lekarz w drugi dzień po zabiegu powiedział, że to zwykła rzecz na kształt siniaka.
-Dość wielka opuchlizna co widać mam nadzieję na foto.
-Ból, jak to z nim jest? Nie stosuję już ketonalu ale odczuwam wyraźny dyskomfort pozabiegowy, czasem mnie wyraźnie wykręci.

Na konsultację się raczej wybiorę, pytanie tylko czy nie powinienem zmienić lekarza, co Wy na to?
link do fotek
 

Kamien7

New member
No pojechalem na SOR z zalupkiem na to wyglada, prywatny urolog nie docenił mnie jak mu powiedziałem że mam duży sprzęt w zwodzie i chciał mi udusić zawodnika haha
 
Spokojnie na pewno nie umrzesz. A tak serio... Obrzmienie (oponka) to normalna rzecz, druga sprawa jak lekarz mówi, że to sinienie na mosznie to normalka to po co se tym zaprzątasz głowę? z bólem sądzę, że to kwestia indywidualna i wiele zależy jaki masz organizm, ale też myślę, że jak zażyjesz przeciwbólowe to ból uśmierzysz i będziesz mieć spokój. Nie jestem ekspertem jak coś, ale myślę że napisałem z sensem i pomogłem ;).
 

nope

Well-known member
Bol normalka. Nadwrazliwosc normalka , bol normalka. Na foto wyglada wszystko oki. Nic nie zrobisz z ta "oponka" masz za malo skory na moje oko zeby nalozyc na zoledzia. Nie jest jakos duza i widzialem osoby z taka opuchlizna już @MKD miał podobnie z tego co kojarze ; D i im poschodziło. Zostaje czekać i nosić pendraka przyklejonego do brzucha( do góry ) podobno pomaga. Rozne sie rzeczy dzieja z ptakiem i obrebem tego miejsca po zabiegu. Mi np zaczela schodzic skora masowo platami z jąder nie wiem dlaczego po zabiegu. Zostaje czas i obserwacja co sie dzieje. Narazie nic wiecej ci nie powie nikt tutaj bo na wczesnych etapach gojenia nie wiadomo co zejdzie a co zostanie itd.
 

Kamien7

New member
Jeszcze mam takie przemyślenie, od czasu zabiegu nie miałem chyba pełnego wzwodu, jakby coś go blokowało, i tu muszę zaznaczyć że nominalny zawodnik jest cholernie gruby (15 cm obwodu).

Jak to było u Was?
 

Podobne tematy

Do góry