• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 Dni po - kilka pytań

krycha12

New member
Witam, jestem tydzień po obrzezaniu częściowym i mam do Was pare pytań.

1. Po zabiegu obudziłem się z żołędzią całkowicie odsłoniętą (czego się w zasadzie nie spodziewałem) i zszytą skórą. Byłem przekonany że po rozpuszczeniu się szwów ta skóra będzie się ruszała tak samo jak kiedyś, jedynie skrócona o napletek. Tymczasem nawet bez szwów jest ona przyłączona (zrośnięta) do penisa trochę przed rowkiem zażołędnym. Czy to jest normalne?

2. Około 1cm pod szwami (w stronę nasady penisa) wyczuwalny jest taki twardy pierścień pod skórą. Co to może być? Przypomina to jakby spiętrzoną skórę albo szwy. Nie są to chyba szwy bo pierścień jest obecny nawet na wysokości miejsc, gdzie on sie juz rozpuscily i wypadły.

3. To raczej taka ciekawostka. Też mieliście pomieszane uczucia dotyku po zabiegu? Jak czasami dotknę małego blisko szwu podczas nakladania maści to zdarza się że czuje ten dotyk kompletnie po drugiej stronie penisa. Ciekawa sprawa :rolleyes:
 

zgredzik

Member
Wrzuć jakieś zdjęcia, bo tak to niewiele można powiedzieć ;) Co do pytania numer 1, to wszystko zależy od tego jak dużo napletka musiało zostać usunięte. Z tego co piszesz, to dużo i może to być normalne.
 

Me$

New member
pyt. 2. To może być taki pierścień włóknisty, który jest u niektórych dość wydatny. Też go mam ale zauważyłem go chyba dopiero po 20 roku życia. Miałeś go pewnie przed operacją ale dopiero teraz go wyczułeś, bo skupiasz na tym uwagę.
 

Me$

New member
Dla uściślenia, pisałem o pierścieniu wewnątrz prącia, blisko granicy trzonu i żołędzi. Nieznacznie prześwituje przez skórę. Jest jasny ale widoczny tylko w pełnym wzwodzie. Wyczuć go można też w spoczynku.
 

Podobne tematy

Do góry