Stało się.. za kilka dni zabieg.. kilka pytań przed

Hubert_1992

New member
W czwartek mam zabieg u dr. Tondela w Poznaniu, napisał że nie wykonuje plastyki tylko albo obrzezanie lub obrzezanie częściowe... mam stulejkę częściową w zwodzie do połowy ściągam...

chciałbym zachować jak najwięcej napletka i wędzidełko (prawdopodobnie jego też trzeba będzie modernizować "przedłużyć)

i teraz moje pytanie która z metod będzie najbardziej optymalna czyli zostawić jak najwięcej napletka (żeby pokrywał żołądź w spoczynku) oraz wędzidełko...
nie rozumiem też pojęcia napletek wewnętrzny i napletek zewnętrzny...

Czasu zostało niewiele.... proszę was o pomoc i doradztwo.. bo bardzo to przeżywam i długo się do tego zabierałem nie chciałbym na końcu tego spieprzyć i podjąć złych decyzji..
 

zmarek

Member
Metoda dla ciebie to loose and high, czyli częściowe wysokie. Lekarz określi, czy jest możliwość takiego obrzezania po obejrzeniu penisa. Musisz być świadomy opcjonalnej oponki po zabiegu. Poczytaj na forum o przypadkach chłopaków.
Napletek wewnętrzny w największym skrócie to część skóry bezpośrednio pod żołędziem, zaróżowiona lub czerwona. Wraz z wędzidełkiem odbiera najwięcej bodźców seksualnych.
 

Hubert_1992

New member
A czy ktoś wie jak dr. Tondel podchodzi do sprawy loose and high? z tego co czytałem na forum wiele osób wybierało u niego obrzezanie a chyba wszyscy usunięcie wędzidełka...
Mam naprawdę bardzo delikatną stulejkę (na samej górze jedynie pierścien jest wąski) i nie chciałbym się pozbywać napletka.. myslałem nawet że może jakieś maści sterydowe.. ale nie wiem może doktor rozwieje moje wątpliwości..
Dlaczego zdecydowałeś się na obrzezanie ??? ;-)
 

Hubert_1992

New member
I tu jest właśnie problem.. bo wiem że dr jest najlepszym specjalistą :( ale dlaczego nie wykonuje H&L powiem szczerze chce zachować wędzidełko i wewnętrzny napletek ze względu na dozniania.
A z kolei zewnętrzny żeby pokrył chociaż w połowie żołądź, jestem kierowcą zawodowym dużo jeźdzę nie chce żeby mi ta żołądź cały czas w majtakch przynosiła dyskomfort..

:( to jaki inny typ? u doktora mozna wybrać najmniej inwazyjny ???
 
no ja wybralem h& tight i jest super, tez duzo jezdze, moze nie zawodowo, no ale trasa 10h tez sie mi od zabiegu kilka razy trafila i dyskomfortu zero, wręcz mysle, ze takie 'pół-napletka' może bardziej irytować, bo będzie ci się zsuwać z żołędzi i nasuwać co będzie niefajne raczej.
 

Hubert_1992

New member
kolego wędzidełko też poszło? Doktor proponował ci różne możliwości? czy od razu powiedział co robi i decyzja...? A jak z seksem teraz sprawa wyglada przy H&T
 

Hubert_1992

New member
Czyli co kolego to ze wędzidełko jest najważniejsze i bez niego nie ma takich odczuć to mit??? mówisz ze seks jest ok i jakiś drastycznych różnic nie ma ?? ;-)
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
E Co się stało? Stulejka 5
S Stało sie Stulejka 18
A Kosmetyki przeciw poceniu się moszny Inne 2
W Czy rozerwały mi się szwy Stulejka 2
K Opuchlizna - czy jest się czym martwić? Po zabiegu obrzezania 17
Podobne tematy

Do góry