• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dzien po obrzezaniu całkowitym metodą stapler

luktop

New member
Jestem 6 dzien po zabiegu dziś zauważylem że jedna zszywek zaczeła sie ruszać, czy to nie za wcześnie przez pierwsze dni prysznic mycie szarym mydłem i octanisept a z zaleceń urologa mam teraz smarować po 5 dniu linomagiem tylko mnie jeszcze szczypie nad linią zszywek i jest jeszcze opuchnięte czy was też szczypało tak długo rano muszę przyłożyć zimny okład na wzwody bo nie idzie wytrzymać piecze. I czy robić jeszcze opatrunki bo zwija mi się cały czas opatrunek do środka pod skórę czy wietrzyć go na luzie czy nadal trzymać do góry w slipach https://imagehost.pl/image/wCum https://imagehost.pl/image/wCJ8f
 

luktop

New member
Szczerze nie miałem wyboru przyjechałem do szpitala lekarz powiedział że maja nowa metodę na NFZ prywatnie ten zabieg 2000 zł kosztuje czy się decyduje bo dziś będę pacjentem pokazowym jak się zdecyduję. Noi tak poszło
 

Podobne tematy

Do góry