• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dni po zabiegu

Adamek321

Member
Dzisiaj to już wyglada tak we wzwodzie: Wzwód oczywiscie niepełny bo boje się o szwy i tez chyba nie rozciągnięta skóra mi na to nie pozwala. Według was wyglada to dobrze jak na ten dzień po zabiegu?
 

Adamek321

Member
Jeszcze nie, doktor mówił że dopiero ja szwy wypadną i normalnie smarować bliznę. Lek podobno bardzo dobry i dzieki niemu szybko to zniknie. No ja musze zaczekać jeszcze.
 
a jak masz stosować ten conrtactubex? mi o nim nic nie wspomniał ale większość o nim mówi a obrzezani tak samo i u tego samego lekarza :LOL:
 

Adamek321

Member
Hahahahah, to prawda. Mówił ze na ta oponkę wcierać, w sensie po prostu na blizny nakładać ta maść rano i wieczorem i tyle. Powiedział ze trzeba dać trochę czasu i zejdzie
 

Adamek321

Member
Czesc, dzisiaj kolejna aktualizacja 21 dzień: Czy te szwy nie powinny zacząć wypadać szybciej? Wypadło na razie około 4. Gdy moczę małego w rumianku oponka się trochę powiększa jednak na noc zakładam ciaśniejszy opatrunek i rano już jest normalnie. Nosze go cały czas do gory. Moczyć go dalej? Czy jak wypadną szwy oponka zacznie się w końcu zmniejszać? W zwodzie wyglada to lepiej jednak chciałbym jak najbardziej ja zniwelować. Smaruje go tez oliwka bo podczas wzwodow czuje jak ta skóra jest sucha i napięta
 

_mati_

Member
Jak się czujesz na siłach, to spróbuj sam. Ja w tym tygodniu (minęły 3 tyg od zabiegu) usunąłem sobie wszystkie sam. Dobre nożyczki, pęseta i brak pośpiechu :)
 

80051

Active member
A dajcie spokój z tym wyciąganiem blizn, trzeba by być chyba opóźnionym umysłowo żeby sobie krzywde zrobić. Pierwszy raz ciąłem szwy i poszło bez najmniejszego problemu. Wręcz starszne i satysfakcjonujace zajęcie, warto samemu sobie to po kąpieli zrobic
 

zane77

Active member
wiesz, nie każdy ma cierpliwość i precyzję w palcach. Ja bym to zrobił, ale znam takich co bynajmniej.
 

Adamek321

Member
Ja ich nie wyciąłem do teraz już zaczynaja odpadać po prostu moczę w rumianku i tyle. Na razie jest wszystko w porządku oprócz niewielkiej oponki wiec nie ma co się spinać
 

Adamek321

Member
Siema, dzisiaj jest 28 dzień po zabiegu. Byłem na kontroli doktor wyciągnął szwy. Powiedział ze wszystko super się zagoiło. Odnośnie tej oponki bo bardzo o nią dopytywałem. To co u mnie wystąpiło to nie jest żaden obrzęk limfatyczny. Nie pamietam jak on to nazwał chyba zbliznowaceniem ale nie jestem pewien. Trzeba to smarować maścią contratubex i wszystko się wchłonie skóra stanie się bardziej elastyczna dzięki temu, przez co mój penis wroci do normalnych rozmiarów ( nadal ma normalny rozmiar ale chodzi o rozmiar sprzed operacji). Mówił ze blizna będzie przebudowywać się do 6 miesiecy. Po dwóch miesiącach mam widziec ogromny postęp a po 6 ma jej nie być(zapewnił). Wierze mu bo wcześniejsze wizyty u doktora były trochę oschle i krótkie. Przy tej porozmawiaj ze mna bardziej ludzko i po prostu wierze w to ze będę miał w 100% zdrowa maczugę. Rozwiązując jakieś teorie jestem po częściowym, a w spoczynku jestem stanie naciągnąć skore na tyle żeby zasłoniła cała żołądź. Oczywiscie po chwili ona zjeżdża ale jest to możliwe. Gdy ta blizna się wchłonie skóra samoczynnie będzie nachodziła na polowe głowy. Będę dawał kolejne update ale to już po jakiś dłuższych okresach czasu. Teraz wiem ze mogę definitywnie polecić doktora cieslikowskiego z poznania! Pozdro
 

Podobne tematy

Do góry