• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dni po zabiegu. Wszystko ok?

Pozdro8

Member
ale miałeś zabieg wydłużania i szycie czy samo podcięcie ?
Widzę, że się strasznie wahasz kolego, a skoro tu jesteś to pewnie masz problem. Uszy do góry, nie ma się czego bać. Bylem w mega wielkim szoku że coś czego latami się obawiałem okazało się być zwykłą pierdołą rozwiązana w dosłownie kilka minut.
 

gosc1234

Member
Decyzja jest podjęta jestem umówiony na wydłużenie wedzidelka za pomocą skalpela. Jak przeczytałem ze można tez zrobic to laserem to mnie trochę to zaczęło zastanawiać czy dobrą metodę wybrałem...
Ciekawi mnie efekt końcowy (trochę się obawiam ze jakas brzydka ta blizna mi się zrobi po skalpelu), dam znać jak będę po :p
Chodzi po prostu o estetykę, bo zabiegu się nie boję.
 

Pozdro8

Member
Panowie od czasu zabiegu bzykałem z 40 razy z gumą, ale wczoraj spróbowaliśmy bez. Strasznie bolało mnie wędzidełko, do teraz czuję lekki ból. Na drugą rundę założyłem gumkę i było 10/10. O co może chodzić? Czy blizna rozciąga sie inaczej w gumie a inaczej bez?
 

Po2gim

New member
Panowie od czasu zabiegu bzykałem z 40 razy z gumą, ale wczoraj spróbowaliśmy bez. Strasznie bolało mnie wędzidełko, do teraz czuję lekki ból. Na drugą rundę założyłem gumkę i było 10/10. O co może chodzić? Czy blizna rozciąga sie inaczej w gumie a inaczej bez?
W gumie wedzidelko nie jest tak ruchome jak bez. Jestem po kolejnym zabiegu i jest lepiej ale tylko estetycznie bo wciąż mnie ciągnie tym razem tam gdzie jest blizna, próbuje maści i niedługo mam wizytę może coś pomoże ale już wątpię... Hajs, nerwy i czas w błoto
 

Trolo

Well-known member
Tak panowie blizna musi się rozciągnąć. Też tak miałem, że po wydłużaniu wędzidełka było nawet gorzej. Z czasem się poprawiało, aż mogę praktycznie całkiem wyprostować skórę na trzonie.
 

Podobne tematy

Do góry