• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dni po zabiegu. Wszystko ok?

Pozdro8

Member
Do kontroli. 6 dni od plastyki krótkiego wędzidełka. Jak oceniacie? Zastanawia mnie jedynie ten biały nalot, to normalne?
 

Pozdro8

Member
Tak się zastanawiam czym to się różni od wycięcia wędzidełka, bo to było niby wydłużenie bo ten dzyndzel na dole był zrośnięty z dzyndzlem w głowie xD
 

mati12

Well-known member
Wycięcie to usunięcie całkowite wydłużenie to naciecie na odpowiednia długość- ucinają u góry na główce trochę wyrównują i podszywają niżej
 

mati12

Well-known member
Zostawiają tyle ile się da u Ciebie nie za dużo go zostało jednak za pare tyg jak przejedziesz palcem tam gdzie teraz masz to białe będziesz czuł przyjemność
 

mati12

Well-known member
Ja miałem częściowe oraz wezidełko przy jedym zabiegu ale wezidełko najdłużej czułem dyskomfort myślę że miesiąc po zabiegu to będzie już ok
 

Trolo

Well-known member
Jak długo będę czuł rwanie przy maksymalnym sciąganiu napletka w dół? Dziś 13 dni od zabiegu.
Będziesz musiał rozciągnąć bliznę, żeby nie mieć dyskomfortu. Utrzymuj przy pelnym wzwodzie maksymalne zsunięcie tak przez okolo 5 - 10 minut codziennie i powinno sie ładnie naciągać.
 

Trolo

Well-known member
Jak będziesz rozciągał bliznę to zejdzie niżej, ale też nie zdziwię się jeżeli całkiem nie wyprostujesz napletka. Po udanym obrzezaniu byś miał skórę wyprostowaną tak, jak chyba tego oczekujesz.
 

Pozdro8

Member
Jak będziesz rozciągał bliznę to zejdzie niżej, ale też nie zdziwię się jeżeli całkiem nie wyprostujesz napletka. Po udanym obrzezaniu byś miał skórę wyprostowaną tak, jak chyba tego oczekujesz.
Mi chodzi jedynie o komfortowe korzystanie z prezerwatyw bo póki co mi się to nie udawało. Prędzej się podwiążę niż obrzezam :)
 

Podobne tematy

Do góry