• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dni po obrzezaniu całkowitym, potrzebuje rady

NapletonBonaparte

Active member
Nie rozumiem dlaczego gość jest tutaj tak wychwalany pod niebiosa, jakby niektórzy chcieli mu zrobić dobrze🤣 reklama xd. Ja posłuchałem jaki to fachowiec jest i zobacz jak skączyłem.
Bo wszystkim tutaj zabiegi robił zajebiście. Nikomu nie wyje*ało oponki przy H&T z ręki Tondela. Co zdarzało się np. Drabinie.

Było ku*wa od razu robić u Tondela a nie u jakiegoś partacza i potem poprawiać. Ja widze że Ty straszny specjalista jesteś. Szkoda że nie wziąłeś nożyczek i że sam sobie nie poprawiłeś. KU*WA PANIE POSZKODOWANY.
 

nope

Well-known member
Tu sa fotki patryka. 1 foto odrazu na starcie to spierd***** zabieg u jakiegos goscia. I co tondel mial zrobic z takim czyms ? Nic innego jak low & tight pod zoledzia ale lepiej sie srac non stop do niego xd
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Tak gość mnie uratował🤣🤣 dosłownie zrobił ze mnie eunucha. Za dużo wyciął zewnętrznego bo jakieś dobre 4 cm za dużo a twierdził ze tej skóry jest nadmiar także tego....Pomylił high z low.Nie rozumiem dlaczego gość jest tutaj tak wychwalany pod niebiosa, jakby niektórzy chcieli mu zrobić dobrze🤣 reklama xd. Ja posłuchałem jaki to fachowiec jest i zobacz jak skączyłem.
Bo jakby taki fachowiec był to i nawet spokojnie ten centymetr wewnętrznego jeszcze mógł zostawić, ale zrobił na odpierdol na odwal się aby nic nie zjebać.
Bo jak masz mało prawie nic wewnętrznego to skóra musi być luźno aby ta część była ruchoma a nie napięta. Bo inaczej to nie funkcjonuje.
Tondel Cię ciął?
 

Patryk123411

Active member
A to 3 zabiegi miał i on jest zdziwiony że Tondel zrobił co mógł? Z czego miał wziąć skórę? Z pleców?
No spokojnie mógł zostawić 1 cm więcej.
Zdjęcia świeżo po zabiegu a 4 miechy to też różnica, ale wy wiecie lepiej ile tam było skóry to po co drążyć temat.
Szkoda już tu coś więcej pisać jak ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
Tyle odemnie.. Ciau
 

3xcięty

Active member
No spokojnie mógł zostawić 1 cm więcej.
Zdjęcia świeżo po zabiegu a 4 miechy to też różnica, ale wy wiecie lepiej ile tam było skóry to po co drążyć temat.
Szkoda już tu coś więcej pisać jak ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
Tyle odemnie.. Ciau
Co u Ciebie? Doznania się chociaż trochę poprawiły?
 

Podobne tematy

Do góry