• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dni po obrzezaniu całkowitym, potrzebuje rady

nope

Well-known member
No na blizny poczekaj jeszcze az sie wszystko zabliźni np chociażby slady po szwach. Gdzieniegdzie możesz miec jeszcze nie dokońca zagojony zrost.
 

telewizor

Member
Dzięki narazie poczekam nic aż tak bardzo mnie nie niepokoi.
A jak u Ciebie wyglądała sprawa szwów?tzn kiedy zaczęły wypadać, czy byłeś wyciągnąć no i kiedy?
Bo u mnie jutro mijają dwa tygodnie i szczerze gdyby po nocnym wzwodzie nie wyrwała się jedna na dole.....no mam wszystkie a na górze są jeszcze ciasne, wkurzają bolą tzn kłują chyba że na linii szycia dotknąć się nie mogę.
Zastanawiam się czy jakoś nie zacząć im pomagać żeby wypadły (rozpuściły się).
Pzdr dzięki
Szwy w wiekszosci same wypadly po okolo 3 tygodniach (to bylo 3 lata temu wiec moge sie nieco mylic), jakies pojedyncze niedobitki sam wyjalem.
 

Patryk123411

Active member
Jedyna?? A kolosalny żołądź to ozdoba? 😅😅
No w moim wypadku to ozdoba, nie sprawia mi przyjemności żadnej stymulacja żołędzia dla mnie to jakieś 5% odczuć z napletka nie mogę utrzymać wywołać. wzwodu bez leków o dojściu w pochwie czy jakim kolwiek seksie nie ma mowy bo nie dojdziesz przez godzinę takimi ruchami jak przy seksie brak czucia brak wzwodu dlatego jestem ciekawy
 

kaloryfer!

Active member
No w moim wypadku to ozdoba, nie sprawia mi przyjemności żadnej stymulacja żołędzia dla mnie to jakieś 5% odczuć z napletka nie mogę utrzymać wywołać. wzwodu bez leków o dojściu w pochwie czy jakim kolwiek seksie nie ma mowy bo nie dojdziesz przez godzinę takimi ruchami jak przy seksie brak czucia brak wzwodu dlatego jestem ciekawy
Kurwa chlopie napisz to na trzeźwo albo jeszcze raz
 

nope

Well-known member
No ciezko cos zrozumiec jak znaki interpukcyjne poszly sie je**** a skladanie zdan zostalo w podstawówce....
 

Patryk123411

Active member
Oj tam oj tam czepianie się, sorry nie pisze wypracowania.
Tak naprawdę to dochodzi się przez poruszanie się skóry na trzonie a nie przez stymulacje żołędzia.
W moim przypadku to bym musiał być wyposzczony z miesiąc i mieć takie ciśnienie, że już nie mógł bym wytrzymać wtedy może doszedł bym (osiągnął bym orgazm) przez stymulacje grzyba.
 

Patryk123411

Active member
Dlatego jak już się wycina w większości wewnętrzna część napletka to się zostawia więcej zewnętrznego aby swobodnie skóra się posówała po trzonie. Nie robi się wtedy tak ciasnego obrzezania jak przy HIGH&TIGHT.
Tondlowi się popierdoliło high z low i uciął mi tyle skóry,że mam moszne w połowie penisa i ta skóra nie porusza się nic a nic i jest jak jest.
 

Amek

Active member
A nie ma jakiejś metody, żeby to rozciągnąć? Pamiętam że miałeś też krzywy penis, czy miałeś na to opercję?
 

nope

Well-known member
Dlatego jak już się wycina w większości wewnętrzna część napletka to się zostawia więcej zewnętrznego aby swobodnie skóra się posówała po trzonie. Nie robi się wtedy tak ciasnego obrzezania jak przy HIGH&TIGHT.
Tondlowi się popierdoliło high z low i uciął mi tyle skóry,że mam moszne w połowie penisa i ta skóra nie porusza się nic a nic i jest jak jest.
Ale sie przysrales do tego tondla. Miales obrzezanie low zrobione najpierw i powaznie spartaczone, gosc cie uratowal a ty masz problem ze masz ciasne obrzezanie. Przeciez to logiczne ze wycinajac stara blizne znowu ubywa troche skóry i z wewnętrznego i zewnętrznego i robi sie ciasniej. Btw teza z dupy ze sie zostawia troche wewnętrznego. To ile czy jest ciasno nie zalezy ile zostanie ci wewnętrznego tylko jak chirurg dopasuje te 2 kawalki skóry czyli po prostu ile wytnie. Mozesz miec ciecie low a mozesz miec przykryta skora zolerdzia.
 

Patryk123411

Active member
Ale sie przysrales do tego tondla. Miales obrzezanie low zrobione najpierw i powaznie spartaczone, gosc cie uratowal a ty masz problem ze masz ciasne obrzezanie. Przeciez to logiczne ze wycinajac stara blizne znowu ubywa troche skóry i z wewnętrznego i zewnętrznego i robi sie ciasniej. Btw teza z dupy ze sie zostawia troche wewnętrznego. To ile czy jest ciasno nie zalezy ile zostanie ci wewnętrznego tylko jak chirurg dopasuje te 2 kawalki skóry czyli po prostu ile wytnie. Mozesz miec ciecie low a mozesz miec przykryta skora zolerdzia.
Tak gość mnie uratował🤣🤣 dosłownie zrobił ze mnie eunucha. Za dużo wyciął zewnętrznego bo jakieś dobre 4 cm za dużo a twierdził ze tej skóry jest nadmiar także tego....Pomylił high z low.Nie rozumiem dlaczego gość jest tutaj tak wychwalany pod niebiosa, jakby niektórzy chcieli mu zrobić dobrze🤣 reklama xd. Ja posłuchałem jaki to fachowiec jest i zobacz jak skączyłem.
Bo jakby taki fachowiec był to i nawet spokojnie ten centymetr wewnętrznego jeszcze mógł zostawić, ale zrobił na odpierdol na odwal się aby nic nie zjebać.
Bo jak masz mało prawie nic wewnętrznego to skóra musi być luźno aby ta część była ruchoma a nie napięta. Bo inaczej to nie funkcjonuje.
 

Podobne tematy

Do góry