5 suplementów na erekcję, który?

Mendi123

Member
Cześć :D

A więc jakoś od wakacji z tygodnia na tydzien coraz mniej jezdziłem na recznym, aż częstotliwość w ogóle zanikła, ale o tym było w innym temacie. Porno odstawiłem kompletnie, kiedyś wydaje mi się, że byłem uzależniony, ale to już przemineło.

Ogólnie po niedawnym zabiegu obrzezania pierwszy tydzień był dramatyczny jeżeli chodzi o erekcje(rana była świeża , ale najważniejsze, że były i są, słabe, ale są!).. w nocy budziłem się nawet co godzine.

Tylko, że nie są one jakby na tyle "silne" i na tyle "długotrwałe"

Powiem, że niedawno skończyłem 19lat.

Jako, że wszystko co z erekcja podobno siedzi w głowie i zapewne bedzię to kwestia przełamania kilkukrotnego, aż wróci wszystko w główce do normy.

Jako, że chce aby wszystko grało(był twardy gdy sytuacja tego wymaga) potrzebuje dobrać jak najbardziej efektywny suplement pod erekcje i libido.
Kwestia tego, który bedzie jakby najlepszy. Mam tutaj 4 suplementy... choć możecie podać inne, których nie znalazłem a są rewelacyjne. Chce jak najlepsze, jak najsilniejsze, tylko nie wiem który wybrać.. srednio znam sie na składach i "możliwościach" tabletek patrząc na skład i sugerując się poniekąd opiniami.

1. Eromen
2. IQman
3. Cum On
4. Potency Therapy
5...
 
Do góry
TOPlist