• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dzień po zabiegu, czy wszystko goi się poprawnie?

Spvy

New member
Hej, 5 dni temu miałem obrzezanie w prywatnej klinice zagranicą a dokładniej to w Holandii. Chciałbym zapytać jak waszym okiem wygląda proces gojenia się, gdyż widzę u was w Polsce wiele przepisanych maści i innych tego typu rzeczy. Gdy u mnie zalecana higiena przez doktorka polega na umyciu zwykłą letnią wodą oraz nasmarowaniem gazy wazeliną i zrobieniem opatrunku. Zastanawia mnie jaki jest to styl obrzezania? Jak jest z tym spuchnięciem czy ustawianie swojego przyjaciela ku górze pomoże w tym czy samoistnie to zejdzie w przyszłych dniach.
 

Spvy

New member
Ze względu na brak możliwości edytowania postu, wklejam zdjęcia tutaj gdyż zapomniałem je dodać wczoraj.


 

Agam

Member
Ustawiaj ku górze. Mi to bardzo pomagało. Pierwsze 2 tygodnie wystarczyła chwila noszenia go luźno żeby opuchlizna się pojawiła. Chociaż u Ciebie prawie i tak jej nie ma
 

Krystiankendroj

Active member
5 dni po zabiegu to miałem kolorowankę w gaciach
Tutaj wszystko jest wporzadku
Tylko jak kolega wyżej pisał, trzymaj do góry podklejonego a będzie dobrze
 

Spvy

New member
Minęło już 7 dni od zabiegu, martwią mnie wzwody które są bardzo często czy to w nocy czy to nawet w dzień, przez co wydaje mi sie że coś jest nie tak gdyż zauważyłem troche krwi po miejscu gdzie było węzidełko i jak waszym okiem czy nie pobabrało mi się tam? Wygląd nie jest zbyt ciekawy i zaczynam się martwić. Opatrunki robię ciasne ale chyba nie pomagają, w spoczynku mam małego ale potrafi sobie dosyć urosnąć. Jak sądzicie?
 

morgan66

Active member
Powinieneś robić opatrunek z gazy na ranę, a no to jeszcze bandaż elastyczny (bo nie wiem czy tak robisz) - dobrze założony chroni (zwłaszcza w nocy) przed nadmiernymi wzwodami.
 

Spvy

New member
Tak właśnie robię, wydaje mi sie że jest dobrze ściśnięty a nie chce też przedobrzyć i za mocno go ściskać :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry