• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 tygodnie- ogromna puchlizna

gosc12

New member
Witam szanowne grono, jestem u skraju załamania. Jutro mija 4 tygodnie od zabiegu usunięcia stulejki a stan pojego ptaka woła o pomstę do nieba. Moczę go w korze dębu na zmianę z rumiankiem, noszę do góry...już nie wiem co o tym myśleć. Czy już odkładać kasę na poprawkę? Poradzicie coś?https://files.fm/u/3dxw8gf44
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Gdzie ta opuchlizna? Masz zrobioną plastykę. Nacięcie grzbietowe napletka. Tak to niestety wygląda. Stuleja wyleczona. Chcesz pozbyć się skóry - obrzezanie całkowite.
 

gosc12

New member
Gdzie ta opuchlizna? Masz zrobioną plastykę. Nacięcie grzbietowe napletka. Tak to niestety wygląda. Stuleja wyleczona. Chcesz pozbyć się skóry - obrzezanie całkowite.
Na wizycie kontrolnej tydzień temu lekarz stwierdził, że jest jeszcze opuchlizna i to się trochę wchlonie. Wiem, że skóra zostanie i może trochę "zwisać", ale z tutaj jest jej tyle, że szkoda gadać...szkoda gadać...
 

Trolo

Well-known member
Dokładnie jak napisał poprzednik. Inaczej już to wyglądać nie będzie. Jeżeli chcesz zmiany to jedynie obrzezanie wchodzi w grę.
 

gosc12

New member
To ten lekarz to chyba jakiś sadysta... człowiek idzie z zaufaniem, że facet zrozumie faceta, a tu takie przeboje. No nic to nie pozostaje nic innego niz poprawka...
 

gosc12

New member
Szczerze mówiąc ustalenia były takie, że zostawi "trochę" skóry chyba że się nie da tego zrobić w miarę przyzwoicie to wytnie wszystko. Ogólnie nie byłem merytorycznie przygotowany do tego momentu ale idąc do lekarza chyba mogę polegać na jego wiedzy i doświadczeniu. Tym bardziej że jest facetem więc chyba zdaje sobie sprawę że z takim fajfusem to raczej nie powojuje...
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Teoretycznie tyle powinno się poczekać pomiędzy zabiegami. Ale jak jakiś lekarz będzie chciał kroić to twoja i jego decyzja
 

gosc12

New member
No ok więc nie pozostaje nic innego jak być cierpliwym. A w przypadku obrzezania jak wygląda rekonwalescencja ? Ile się utrzymuje opuchlizna babci trzeba zwracać uwagę?
 

flader

Active member
A to ciekawe, zrobił ci dorsal slit. Nie wiedziałem nawet, że to jest praktykowane w Europie. Właśnie dlatego należy bardzo starannie podchodzić do tematu researchu w takich sprawach i nie dawać lekarzom robić co im się podoba. Generalnie fiut będzie funkcjonalny, ale jeśli chcesz poprawić wygląd to tylko obrzezanie całkowite.
 

gosc12

New member
Miało być na co zwrócić uwagę😁 ale słownik zrobił psikusa 😉 mam właśnie do siebie pretensje bo tak na prawdę zacząłem zagłębiać temat dopiero po zabiegu. Myślałem że taki zabieg to dla chirurga jest jak wyrwanie zęba dla.dentysty i że się tego nie da spartolic....jednak się myliłem.
 

Trolo

Well-known member
Wyrwanie zęba to tez nie takie hop siup jezeli chodzi o 6, 7 czy 8. Można wiele narobić złego.
Każdy zabieg nawet najmniejszy może pójść źle.
 

gosc12

New member
Jasne teraz mam nauczkę na przyszłość. Poszedłem z marszu do lekarza bez żadnego przygotowania i teraz zbieram żniwo. Chyba się wybiorę do innego doktorka niech na to spojrzy i zobaczymy co zaproponuje.
 

Podobne tematy

Do góry