• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dni po obrzezaniu, problem

80051

Active member
Też chciałbym wiedzieć, wg mnie teoretycznie od czasu jak nie ma już ran z żywym mięsem to nie trzeba, ale wlasnie jestem w tej sytuacji a i tak psiknąłem :p
 

MKD

Active member
Ja bym powiedzial, ze 7-10 dni do czasu wstepnego zagojenia ran.

jednak zostaja jeszcze szwy wiec po tym okresie stosowac w malych ilosciach az to calkowitego wypadniecia szwow. Ale takich naprawde malych.

ja stosowalem okolo 3 tygodni i wszystko jest ok
 

80051

Active member
Teoretycznie octenisept jest lekiem odkażającym i nalezy go stosować przy każdej zmianie opatrunku... więc stosować póki szwy nie wypadną i póki się chodzi w opatrunku?
 

MKD

Active member
on wysusza skore wiec nie mozna go stosowac za duzo. Szwy mozesz miec 4-5 tygodni a to za dlugo na jego stosowanie
 

80051

Active member
Ok dzieki za info, wlasnie tak cos czulem ze on wysusza, dzisiaj zobaczylem ze w skladzie jest 86% glicerolu i moze to on zostawia taka twarda warstwe

A wiesz może MKD czy te maść na blizne stosować jeszcze na szwy czy dopiero jak wypadną?
 

Orfeusz

Member
W moich zaleceniach od lekarza jest napisane że maść na blizny dopiero po 3 miesiącach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

80051

Active member
A właśnie wczoraj nad tym sie zastanawiałem - jak smarujesz maścią to dalej zakladasz opatrunek i jakos usztywniasz konstrukcje czy ten etap jest juz dawno za Toba? Bo tak sie zastanawiam ze jak sie chodzi bez opatrunku i tylko maścią posmaruje to ona sie wyciera po chwili przecież w bielizne i tyle z tego
 

MKD

Active member
Jak ja miedzy 4 a 5 tygodniem normalnie uprawialem seks to temat opatrunkow itd juz dawno za mna. Teraz tylko 2 razy dziennie smaruje mascia i przez te 15-20 minut siedze rozebrany zeby tej masci nie wytrzec. Tak jeszcze bede smarowac z 3 miesiace lekko
 

Podobne tematy

Do góry