• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dni po obrzezaniu, problem

Orfeusz

Member
Witam, jestem 4 dzień po obrzezaniu całkowitym metodą low and tight i pod żołędziem zauważylem różowy fragmen skóry i boje się czy to przypadkiem szwa nie puściła, wiecie co to może być?
 
Najlepiej jak pójdziesz do lekarza jednak jeśli się nie sączy to powinno być ok i tylko tak wyglada. Musisz obserwować czy się to miejsce zrasta i czy nic się z tego miejsca nie wydobywa. Choć pamiętaj ze krwawienie przez pierwsze pare dni to norma. Sam musisz wiedzieć czy iść do lekarza czy nie.
 

Orfeusz

Member
No właśnie dziś miałem kilka mocnych wzwodów i podczas zmiany opatrunku zaczęła lecieć krew z dolnej lewej strony żołędzia i nie wiem co jest :///
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

80051

Active member
A jak zmieniasz opatrunek to starasz sie byc super delikatny zeby zadnego strupka nie zedrzec? Opsikanie opatrunku osciseptem zeby to namiękło i latwiej odeszlo pomaga. Mnie dzisiaj troche ranka jedna pękła więc zamierzam jutro sie nie myc zeby tego znowu nie rozmoczyc i dopiero za 2 dni wezme prysznic
 

Orfeusz

Member
Staranie mega bo czasami bandaż przyczepia się do szwy ale skontaktowałem się z lekarzem i niby wszystko gites XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

80051

Active member
No widzisz, bez obaw. to samo mam ze mi sie opatrunek w szwy zaczepia i trzbea byc delikatnym. ponoc po 2 tygodniach juz zaczynaja wypadac te szwy
 

80051

Active member
Nie zupełnie, ja mam od góry pod grzybem na szwie pęknięte ale staram sie to zagoic, reszte mam ok. zobacz do mojego tematu jak chcesz zobaczyc jak sie goi
 

80051

Active member
A masz z tym problem jakiś żeby pójść do lekarza? W sensie jesteś młody i wstydzisz sie powiedzieć starszym żeby cie zapisali kontrolnie do lekarza? Czy nie chce Ci sie czy jak, bo kurde ja rozumiem że forum tutaj może dodawać otuchy i sporo pożytecznych informacji tutaj jest, ale jak Ci kutas gnije a koledzy z forum powiedza ze hehe wszystko ok to co? Lepiej do lekarza sie udac zeby rzucil okiem. Ja bym szedl, ale opieram sie na moim małym (dzisiaj 8 dzien po zabiegu), ktory jest mocniej zagojony
 

Orfeusz

Member
Jestem umówiony na jutro na kontrole już, przestraszyłeś mnie tym gniciem więc mam nadzieje że to tylko jakieś porównanie XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry