3 tygodnie po plastyce wedzidełka

jaceczq

New member
Witam, jestem 3 tygodnie po plastyce wędzidełka i mam kilka pytań. Na początku powiem ze chciałem zrobić v plastykę bo nie mogłem podczas wzwodu ściągnąć napletka, zatrzymywał się w połowie. Zaczęła się wędrówka po urologach. jeden przepisał mi maści sterydowe, drugi stwierdził ze wg niego nie mam stulejki a za krótkie wędzidełko i zaproponował jego plastykę. Zgodziłem się. Lekarz nie kazał nic ćwiczyć po zabiegu. Po zdjęciu szwów stwierdził że wszystko się ładnie goi i że za 2- 3 tygodnie będzie oka. Nie mówił nic o ćwiczeniach ani o maściach na blizny -które jak tu na forum czytałem rozluźniają napletek i rozciągają). Moim zdaniem po zabiegu efekt wizualny jest oka ale dalej napletek się nie ściąga. Widać jeszcze mała opuchliznę i moje pytanie brzmi co sądzicie, czy jak ona zejdzie to na tyle się rozluźni ze będzie schodził cały napletek czy diagnoza była mylna i to nie wędzidełko:(
https://imgur.com/a/H5kAEC4

https://imgur.com/a/49SQGXY
https://imgur.com/a/o6Vtn3G
https://imgur.com/a/HS8c4aP
https://imgur.com/a/VnovCwD
https://imgur.com/a/ZpXDbnA

sorki za nie wyraźne zdjęcia ale coś widać:)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak napletek zatrzymuje sie w polowe grzyba w wzwodzie to nie ma wedzidelko nic do tego. Po prostu napletek jest za ciasny by przeszedl przed żołądź.
 

Trolo

Active member
Które tutaj zdjecie jest we wzwodzie? Bo tak dziwnie te zdjęcia porobione. Możesz od gory zrobić zdjecie jak zsuniesz napletek w spoczynku i we wzwodzie?
Może to kwestia nawilżenia przed wzwodem i wtedy pójdzie łatwiej. Żoładź jest najszerszy więc to też jest przeszkoda. Nawet teraz bym próbował rozciągać skoro się jeszcze nie do końca zagoiło. Nawilżyć czymś i jazda. Sex już uprawialeś?
 
Do góry
TOPlist