• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 Tygodnie po plastyce wędzidełka, uciskający pierścień

Michal1212003

New member
Witam, jestem 12 dni po zabiegu plastyki wędzidełka chciałbym spytać czy wszystko wygląda normalnie i czy jest czym sie martwić. Oraz kolejna sprawa podczas wzwodu moge ściągnąć napletek tak jak na zdjęciach poniżej ale trochę uciska i gdy chxe zrobić cos więcej cos w kierunku masturbacji to czuje dyskomfort i lekki ból (oczywiście wiem ze nie moge sie masturbować po takim okresie), czy chodzi o waski napletek czy po prostu rana musi sie zagoić do końca i będzie działało wszystko jak należy?
Zdjęcia:
 

dandoo

Active member
nie wiem jak jest po plastyce, po obrzezaniu minimalny okres abstynencji to 6 tygodni, ja na Twoim miejscu bym nie szalał. Może ktoś odpisze kto miał plastykę, ja nie doradze Ci. Może dopytaj lekarza?
 

flader

Active member
W moim odczuciu to może ty i miałeś za krótkie wędzidełko, ale wyraźnie masz też za ciasny napletek, który formuje się w ten uciskający pierścień. Też miałem plastyke jako pierwszą i lekarz źle zdiagnozował stulejkę, mówił że po zabiegu wszystko będzie jak należy we wzwodzie gdzie tymczasem to stulejka była głównym problemem. Na razie spokojnie, daj się temu wyleczyć, bo wygląda na to że sama plastyka to dobra robota i będzie wyglądało w porządku. Potem warto się udać do dobrego specjalisty od obrzezania, bo to zwężenie napletka raczej się już nie poprawi (chyba, że jesteś bardzo młody i jakoś podziałasz ze maściami sterydowymi, ale tu nie ma gwarancji).
 

Podobne tematy

Do góry