• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie po plastyce napletka

tomcio321

New member
Witam, mialem robioną plastykę napletka 2 tygodnie temu, wszystkie szwy wyszly juz kilka dni temu, wszystko wyglada super, natomiast zastanawia mnie ta opuchlizna ktora jest widoczna na zdjeciu. Prosze, powiedzcie mi czy to normalne i po jakim czasie ustapi i kiedy bede mogl uzyc sprzetu :).

Fotka po lekkim zsunięciu napletka:
imgur: the simple image sharer

Fotka po całkowitym zsunięciu napletka:
imgur: the simple image sharer

Dziekuje i pozdrawiam.
Tomasz
 

Klaus1

New member
Wszystko bedzie w porzo. Opuchlizna normalna rzecz. Zejdzie tylko stosuj sie do zalecen lekarza.

I matko boska ogol sie troche....
 

sławek83

Moderator
Wszystko wygląda ładnie jak na dwa tygodnie. cięcie mogłoby być trochę lepiej zrobione ale może się jeszcze wszystko wchłonie. A odnośnie golenia, nie wyobrażam sobie mieć "krzaków" pod pachami i przy "wacku"!! No ale każdego indywidualna sprawa. Zresztą, cały czas jest przekonanie, że jak facet ogoli się pod pachami to pewnie pedał. I niech se tak dalej myślą ;)
 

tomcio321

New member
Dzieki za odpowiedzi.
Prosilbym jednak o udzielenie mi odpowiedzi co do tego, kiedy ta opuchlizna mniej wiecej powinna ustapic?
 

sławek83

Moderator
Tego ci nikt nie powie. Zwykle jak wszystko się dobrze goi i szybko, to po 2-3 tygodniach ale na to nie ma reguły. Są tacy co po miesiącu się jeszcze męczą z opuchlizną i dłużej, a są tacy co po tygodniu zapomnieli o niej.
 

tomcio321

New member
chcialbym spytac, kiedy powinienem byc w stanie normalnie bez problemu sciagac napletek we wzwodzie, poniewaz jak narazie jest ciezko
 

fancom

New member
tomcio321 trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie ponieważ to raczej sprawa indywidualna, u każdego ten czas może być inny.
Ale myślę, że maksymalnie do miesiąca od zabiegu.
 

Podobne tematy

Do góry