• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 tyg po zabiegu-problem

KojotHRM

Member
Witam forumowiczow jestem nowy na forum.
Otoz 15.10.2018 miałem wykonywany zabieg obrzezania całkowitego z usunieciem wedzidelka,w poniedziałek minelo 3 tyg od tego zabiegu,do dzis stosuje tylko masc z wit A na zoledzia i nosze opatrunek,ptak do gory mam jeszcze wszystkie szwy we wtorek (13.11.18) ide na wyciagniecie.Moj problem polega na tym ze wciaz mam cholerna oponke ktora utrzymuje sie od 2 dnia zabiegu...Tydzien temu lekarz wykonujacy zalecil mi smarowanie tridermem przez 4 dni i nieco sie zmniejszyla jednak gdy zaprzestalem znow oponka jest taka jak byla..tygodnie mijaja a oponka taka sama ( mniejsza tylko od strony wedzidelka)
Fotki : https://imgur.com/a/cENEj3X
Panowie prosze o pomoc mial ktos moze podobnie i przezwyciezyl ja? bo mozna depresji dostac mysle coraz bardziej ze bez poprawki sie nie obejdzie prosze ocencie mysle ze mnie nie zawiedziecie :(
 

aziz

New member
Uwierz ze da miałem tak samo jak ty musisz złapać za ta pomarszczona skore i spróbować jak już oponka się schowa to musisz złapać plastrem bo jak puścisz to skóra Ci sama się zsunie tak samo w wzwodzie. Musisz to robić w zwisie.
 

KojotHRM

Member
Ok robię tak jak mówisz rzeczywiście dało się naciagac pierwsze nie chciało a teraz mogę aż całego zakryć w skórze :O i ile tak naciagnietego nosić całe 24h?
 
Siemka Kojot. Ja już tydzień po zabiegu naciągiem ta skórę. Jak naciągniesz to zejdzie ale potem opuchlizna zejdzie. Gadałem z urologiem mówił że to norma, krótki okres od zabiegu a jednak tamte miejsca potrzebują trochę czasu.
 

KojotHRM

Member
No ja wiem ja jestem miesiąc i prawie dwa tyg po zabiegu a ponoć się do 3 mies może schodzić a czasem nawet i dłużej
Mój i tak wyglądał gorzej jak mialem tyle dni co Ty po zabiegu
 

Podobne tematy

Do góry