• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po zabiegu obrzezania całkowitego

Dawideeek

New member
Ogolnie mialem znieczulenie ogolne wiec nie mam obrzeku ze wzgledu na brak zastrzykow w penisa. Nie ma tez opuchlizny przynajmniej nic nie widac. Krwi malo na drugim opatrunku.
Co do nadwrazliwosci. Zeby przyzwyczaic sie do dotyku trzeba sie dotykac czy wystarczy, ze zoladz jest na powietrzu i sie przyzwyczaja bez dotykania?
Noce sa nie przyjemne ale nie nazwalbym ich bolesnymi
Jeśli chodzi o nadwrażliwość to szczerze nie wiem, nie zagłębiłem się w te tematy, a odnośnie zdjęcia to wszystko w normie 😁
 

MKD

Active member
Jeśli chodzi o nadwrażliwość to szczerze nie wiem, nie zagłębiłem się w te tematy, a odnośnie zdjęcia to wszystko w normie 😁
Myslalem, ze to ta slawna oponka sie robi. Ja ogolnie nigdzie nie chodze tylko leze ewentualnie siedze w luznym opatrunku rozebrany. Jeszcze jutro tak bede ostatni dzien pozniej bede musial siedziec ubrany.

opatrunki to ja robie w ogooe tragiczne xd
 

Dawideeek

New member
Myslalem, ze to ta slawna oponka sie robi. Ja ogolnie nigdzie nie chodze tylko leze ewentualnie siedze w luznym opatrunku rozebrany. Jeszcze jutro tak bede ostatni dzien pozniej bede musial siedziec ubrany.

opatrunki to ja robie w ogooe tragiczne xd
Najlepiej gdy tylko możesz siedź bez opatrunku
 

MKD

Active member
Najlepiej gdy tylko możesz siedź bez opatrunku
no wlasnie posiedzialbym ale wtedy nie bede mial go skierowanego ku gorze. Z dolu cos tam delikatnie jeszcze krew leci czasami ale w malych ilosciach. Jutro co mi sie nie podoba musze skoczyc do apteki po wiecej plastrow + zamowic cos do jedzenia wiec zrobie taki lepszy opatrunek to zalatwie pozniej posiedze bez opatrunku
 

MKD

Active member
bo tak wyglada jak oponka , ja osobiscie nie mialem takiej opuchlizny po
I tak nic z tym nie zrobie. Kontaktowalem sie z urologiem (innym niz tez, ktory wykonywal zabieg) i ocenil to jako zwykla opuchlizne. Mam nadzieje, ze ma racje. Caly czas trzymam pacjenta ku gorze w miare luznym opatrunku + uzywam octaniseptu i wody z szarym mydlem. No wiecej w tym zakresie raczej nie zrobie
 

MKD

Active member
Dla tych, co beda tu zagladac jak mnie juz nie bedzie. Bylem u urologa pokazac moja opuchlizne. Nie jest to oponka tylko po prostu obrzek.
Troche duzy ale proces gojenia przebiega prawidlowo. Po prostu opuchlizna wyszla rowna na calej dlugoscia pracia i tam gdzie konczy sie napletek zewnetrzny (to co z niego zostalo) jest odrobine wieksza bo nic jej nie uciska.

pozostalo dbac o higinie i zmieniac opatrunki :) za jakis czas dolozyc rumianek do rozpuszczenia szwow i bedzie dobrze
 

Dawideeek

New member
Dla tych, co beda tu zagladac jak mnie juz nie bedzie. Bylem u urologa pokazac moja opuchlizne. Nie jest to oponka tylko po prostu obrzek.
Troche duzy ale proces gojenia przebiega prawidlowo. Po prostu opuchlizna wyszla rowna na calej dlugoscia pracia i tam gdzie konczy sie napletek zewnetrzny (to co z niego zostalo) jest odrobine wieksza bo nic jej nie uciska.

pozostalo dbac o higinie i zmieniac opatrunki :) za jakis czas dolozyc rumianek do rozpuszczenia szwow i bedzie dobrze
U mnie tylko coraz lepiej, czekam na czwartek z niecierpilowością (wyciąganie szwów) 😁
 

MKD

Active member
U mnie tylko coraz lepiej, czekam na czwartek z niecierpilowością (wyciąganie szwów) 😁
no ja dzisiaj zaczynam 4 dzien po, cala sobota, niedziela, poniedzialek no to w sumie 3.5 dnia minelo. Zaczela sie saczyc ta zaolta wydzielina - zapewne limfa. Opuchlizna lekko zeszla. Niestety bez gazy pod wędzidełko nie ma opcji bo boli jak zakladam gatki xd

teraz jade na mieszkanie do dziewczyny i bede musial byc ubrany ale to juz opanowalem, ciasny opatrunek, bokserki wysoko i jest ok.

Oczywiscie od strony wedzidelka lekko krwawi ale sa to sladowe ilosci glownie po wymiane opatrunku. Tam sie bedzie dlugo goic. Jeszcze preztrwac weekend i juz powinienem wrocic w miare do normallnosci.

L4
 

obrzezanymirek

New member
no ja dzisiaj zaczynam 4 dzien po, cala sobota, niedziela, poniedzialek no to w sumie 3.5 dnia minelo. Zaczela sie saczyc ta zaolta wydzielina - zapewne limfa. Opuchlizna lekko zeszla. Niestety bez gazy pod wędzidełko nie ma opcji bo boli jak zakladam gatki xd

teraz jade na mieszkanie do dziewczyny i bede musial byc ubrany ale to juz opanowalem, ciasny opatrunek, bokserki wysoko i jest ok.

Oczywiscie od strony wedzidelka lekko krwawi ale sa to sladowe ilosci glownie po wymiane opatrunku. Tam sie bedzie dlugo goic. Jeszcze preztrwac weekend i juz powinienem wrocic w miare do normallnosci.

L4
Cześć, i jak teraz wygląda twój penis? Pytam, ponieważ jestem w podobnej sytuacji i boje się, że to jest "oponka"... :/
 

MKD

Active member
Oczywiscie ze mialem nadwrazliwosc, po 32 dniach ostry seks nic nie puchlo itd. Sprawuje sie dobrze, dochodze bez problemu, nie koncze w minute, odczuwam przyjemnosc
 

Podobne tematy

Do góry