• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

24 godziny po operacji

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zeby oponka zeszla powinno sie naciagnac reszte napletka by chlonka ktora sie tam zbiera nie byla blokowana przez linie cięcia Pytanie czy masz go na tyle. Takie blokowanie i opuchniecie pozostalosci wew napletka moze spowodowac ze ta oponka zostanie. W przypietym watku jest na ten temat wiele napisane
 

Asamoa

New member
Wiem diesel power że tak powinno się zrobić, moja lektura forum przed operacja była spora. Napletka u mnie jest tyle że jak to będzie działało będzie zakrywał trochę w górę od rowka. Jednak oponka jest na tyle szeroka ze nie ma możliwości nałożenia napletka na to.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Moze ci sie tak tylko wydaje? Skoro czytales forum to wiesz ze na sor potrafia rozne cuda. Tam sie w tancu nie p... naciagaja ze ponoc idzie sie z bolu posrac ale robia to skutecznie.
 

Asamoa

New member
Lekarzem nie jestem, więc póki co zdaje się na opinię mojego lekarza prowadzącego. Zdjęcia mu wysyłam i on mówi że póki co jest OK.
 

Kaktus95

New member
Niestety, noce dla mnie to absolutny koszmar, mój penis jest dość mały podczas spoczynku, ale bardzo powiększa się podczas wzwodu, nawet dwukrotnie. Przez to nocne wzwody są dla mnie koszmarem. Na domiar złego pojawiła się oponka. Nie mam możliwości zasuniecia napletka na nią, nawet nie dlatego że mnie boli ale fizycznie nie wydaje mi się to możliwe. Rano wyślę zdjęcia tutaj oraz lekarzowi. Natomiast tej nocy aby cokolwiek pospać planuje w ogóle nie zakładać opatrunku, tylko spać z małym na wierzchu, do tego nie przykrytym.

Ja sobie ustawiam budzik co 2 h, żeby się odlać, bo wzwody powoduje mocz.
Po za tym wstajac co 2h nie ma niekontrolowanych wzwodow (Co dla mnie też jest udręką)
 

Asamoa

New member
7 dzień. Byłem u lekarza na kontroli, i powiedział że płyn tkankowy znajdujący się w oponce powinien już się wchłonąć, jeśli tego nie zrobił sam to już raczej nie zrobi i trzeba mu pomóc. Powiedział że nie ma innego wyjścia jak nałożenie napletka na oponkę. Ponieważ była ona bardzo duża ścisnął oponkę dwoma palcami, wyciskając z niej płyn, i jak się zmniejszyła nałożył napletek. To wyciskanie płynu trwało jakieś dwie minuty, i były to prawdopodobnie najgorsze dwie minuty mojego życia. Bolało tak że nie wiem jak to przeżyłem. W każdym razie teraz mam nałożony napletek na żołądź, i lekarz kazał chodzić tak dwa dni, po czym mogę odsunąć i przemyć szwy. Jak nie będzie chciał wejść na żołądź po tych dwóch dniach bo oponka się utrzyma to mam jechać do niego ponownie.

Ponieważ minął tydzień a poruszanie się po domu wciąż sprawia mi olbrzymi problem pozwolę sobie na pierwsze przemyślenia. Gdybym wiedział jak rekonwalescencja będzie wyglądać nigdy przenigdy nie dałbym się namówić powtórnie na ten rodzaj obrzezania, tylko na obrzezanie całkowite. Przy obrzezaniu całkowitym zabieramy sobie dużo uczuć podczas seksu, bo na dotyk wrażliwa jest tylko żołądź. Ja chciałem zaryzykować, i widać w moim przypadku póki co ryzyko się nie opłaciło.
 

Asamoa

New member
11 dzień. Oponka już zeszła, jednak wciąż jest po niej ślad na dole pod grzybem. Mam nadzieję że to zejdzie z czasem, lekarz powiedział że będzie można przepisać maści steroidowe jeśli nie zniknie do tygodnia - dwóch. Mam jeszcze założone szwy, będę miał je zdjęte po świętach. Generalnie wygląda w miarę dobrze. Napletek poniżej linii szwów wciąż jest spuchnięty, mam wrażenie że zaraz poniżej szwów mam w skórze o-ring. Widać to gołym okiem. Żołądź wciąż jest bardzo wrażliwa, jednak widzę światełko w tunelu. Okolice cewki normalnie mogę już dotykać i przesuwać palcem, jednak im bliżej rowka tym gorzej, a nieco ponad rowkiem dotyk wciąż nie jest możliwy bez odskoczenia. Generalnie na dzień dzisiejszy uważam że mógłbym wrócić do pracy fizycznej (na szczęście są święta). Dodam dwa zdjęcia, jedno w stanie naturalnym, tj Napletek powyżej rowka, a drugie z odciągniętym do końca. Penis jest w stanie spoczynku, jeszcze jestem na etapie pacyfikacji małego gdy ten próbuje stanąć.

Stan naturalny
A tak wygląda z odciągniętym napletkiem
Drugie zdjęcie

Mam dwa pytania. Kiedy mogę spodziewać się zniknięcia opuchlizny poniżej szwów, która wyczuwam jako o-ring?
Po drugie jak z doświadczenia waszym zdaniem rokuje ta blizna pod spodem, która jest pozostałością po oponce? Pozdrawiam, zdrowych, wolnych od zarazy świąt.
 

Asamoa

New member
Ten o ring który tam wyczuwałem okazał się... Spuchniętym napletkiem wewnętrznym. Dzisiaj rano podczas wzwodu pierwszy raz miałem okazać swojego przyjaciela w stanie pełnej okazałości. Mam dużo napletka wewnętrznego, który jest bardzo bardzo jasny, a skóry jest tak dużo że do póki nie zobaczyłem przyjaciela w wzwodzie myślałem że bliznę mam dużo wyżej. Tak czy siak styl mojego obrzezania to z całą pewnością high&loose. Najbardziej podatny na powikłania (oponka, stan zapalny) ale jednocześnie najmniej okaleczający penisa.
 

Wireman

Member
Ten o ring który tam wyczuwałem okazał się... Spuchniętym napletkiem wewnętrznym. Dzisiaj rano podczas wzwodu pierwszy raz miałem okazać swojego przyjaciela w stanie pełnej okazałości. Mam dużo napletka wewnętrznego, który jest bardzo bardzo jasny, a skóry jest tak dużo że do póki nie zobaczyłem przyjaciela w wzwodzie myślałem że bliznę mam dużo wyżej. Tak czy siak styl mojego obrzezania to z całą pewnością high&loose. Najbardziej podatny na powikłania (oponka, stan zapalny) ale jednocześnie najmniej okaleczający penisa.
Czekaj. Ja też czekam. Martwiłem się szwami ale już same wychodzą po 2-3,dziennie
 

Asamoa

New member
18 dzień. Szwy zewnętrzne zdjęte. Generalnie wygląda to bardzo dobrze, żołądź już nie jest wrażliwa ani na ocieranie się majtek, ani na wytarcia ręcznikiem itp. Jednak cały czas sprzęt jest nie sprawny. Jak odciągne napletek do maksimum to w dalszym ciągu wypycha oponkę, po 10 minutach już jest takiego rozmiaru że ponowne nałożenie napletka sprawia kłopot. Lekarz mówił że to może potrwać aż szwy podskórne się wchłonią. Myślę że smiało mogę już zacząć stosować maści sterydowe aby całość była jednokolorowa (napletek wewnętrzny jest różowy a reszta w normalnym kolorze skóry i wygląda to marnie). Jakie polecacie?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry