• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie po obrzezaniu częściowym - do oceny

mati12

Well-known member
Możesz moczyć w zaparzonej korze dębu w naparze 2 razy dziennie po 15 minut nie zaszkodzi A pomoże ma właściwości obkurczające przeciwzapalne
 

mati12

Well-known member
Jeżeli chodzi o jakieś żele maści na blizny to dopiero po usunięciu szwów obojętnie który żel na blizny wszystkie mają podobny skład po prostu bierzesz trochę i wcierasz w Blizne masujesz ja tak robiłem parę razy dziennie przez pół roku faktycznie niektórzy lekarze odradzają mój też mówił by nic nie używać ale na pewno nie zaszkodzi
 

Szyq

New member
Po równym miesiącu sytuacja wyglada następująco:

Po zawinięciu napletka na żołądź płyn limfatyczny schodzi, ale jak zdejmę opatrunek to limfa znowu nachodzi, zejdzie?
Jakieś pomysły na te falbanki? Smaruje maściami ze zdjęcia (smarować naprzemian?) i od dzisiaj robie nasiadówki z kory dębu i używam plastrów silikonowych
 

mati12

Well-known member
Dobrze jest rób tak jak piszesz a będzie ok noś uniesionego do góry nasuwają napletek na żołądź a będzie ok
 

nope

Well-known member
Noszenie do góry po takim czasie to wątpię ze coś da xd. Musi samo zejść po czasie. Ale troche lipa że nachodzi spowrotem limfą
 

rollo321

Member
Po równym miesiącu sytuacja wyglada następująco:

Po zawinięciu napletka na żołądź płyn limfatyczny schodzi, ale jak zdejmę opatrunek to limfa znowu nachodzi, zejdzie?
Jakieś pomysły na te falbanki? Smaruje maściami ze zdjęcia (smarować naprzemian?) i od dzisiaj robie nasiadówki z kory dębu i używam plastrów silikonowych
mam podobnie z jednej strony,i ciekawe czy to sie wchlonie choc mam tak 14 dni od zabiegu.
 

Adams96

Member
mam podobnie z jednej strony,i ciekawe czy to sie wchlonie choc mam tak 14 dni od zabiegu.
Ćwiczenia skóry żeby się naciągała na sprzęt jeśli nie boli cię strefa zabiegową i contratubex jak się zagoi i nie dostanie się nic do krwioobiegu, jedyne co przychodzi do głowy
 

rollo321

Member
Ćwiczenia skóry żeby się naciągała na sprzęt jeśli nie boli cię strefa zabiegową i contratubex jak się zagoi i nie dostanie się nic do krwioobiegu, jedyne co przychodzi do głowy
Nic mnie nie boli...mam tylko opuchniete wedzidelko takie mega grube.Mozesz znalezc foto w moim temacie. Oraz mam z jednej strony jakby nadmiar skory w miejsu gdzie byla opuchlizna.8 Po szwach tak to wyglada i zastanawiam sie czy sie wchlonie ? Bo puki co jak naciagam skore to grube wedzidelko cofa ja spowrotem.
 

Adams96

Member
Nic mnie nie boli...mam tylko opuchniete wedzidelko takie mega grube.Mozesz znalezc foto w moim temacie. Oraz mam z jednej strony jakby nadmiar skory w miejsu gdzie byla opuchlizna.8 Po szwach tak to wyglada i zastanawiam sie czy sie wchlonie ? Bo puki co jak naciagam skore to grube wedzidelko cofa ja spowrotem.
A próbowałeś naciągnąć skórę na żołędz?
 

Szyq

New member
Ciężko powidzieć, daj foto. U mnie czuć twardą oponke w okolicach blizny... Jakieś pomysły ?
 
Do góry