• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie po obrzezaniu częściowym - do oceny

Szyq

New member
Witam. 2 tygodnie temu miałem zabieg z powodu zbyt długiego napletka, oceńcie jak się goi, kiedy można brać kąpiel i czym smarować Blizne
Przed:

Po 3 dniach

Po 13 dniach
 

Szyq

New member

Babala

Member
Świetna robota, nic się nie martw, potrzeba czasu a wszystko się wchłonie, u mnie bardzo podobnie było, dzisiaj po 3 miesiącach już nic nie widać.
 

Szyq

New member
Lat mam 28, robiłem u M. Janiszewskiego w Łodzi a powód to zbyt długi napletek - bez stulejki, za dużo skory, brak czucia, zsuwająca się gumka
 

Szyq

New member
Mam pytanie, jak teraz brać: bliznasil, help4skin, contractubex, aescin tab., maść sylikonowa, silaurum - plastry sylikonowe
3 tygodnie po zabiegu, jak ma wyglądać masaz blizny? Jeszcze nosić opatrunki i nosić go do góry?
 

Szyq

New member
Co z kąpielami? można już się kąpać czy tylko prysznic i co z rumiankiem i solą np. iwonicką?
 

49835298

Member
Mam pytanie, jak teraz brać: bliznasil, help4skin, contractubex, aescin tab., maść sylikonowa, silaurum - plastry sylikonowe
3 tygodnie po zabiegu, jak ma wyglądać masaz blizny? Jeszcze nosić opatrunki i nosić go do góry?
Radzę zapytać pierw urologa, mój urolog kategorycznie odradza maści/żeli/plastrów sylikonowych.
 

nope

Well-known member
Cos na blizny czyli bliznasil/contractubex/plastry to dopiero bedziesz mogl brac jak już będzie wszystko wygojone czyli zadnego strupa nie będzie ani sie nic nie będzie sączyło czyli jak będzie blizna xd. Help4skin przecież jest na rane nwm ja bym nie kładł tego jak się wszystko dobrze goi. Nosic do góry pewnie już nie trzeba. Ja nosilem opatrunku do momentu az juz nie miałem szwów bo za bardzo bolało jak się zahaczały. Masaż blizny i coś na blizny zacząłem w 5-6 tym tygodniu ale u mnie gojenie to powolne było xd
 
Do góry