• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dni po zabiegu - obrzezanie całkowite

nope

Well-known member
Na moje to jezeli zejdzie "oponka" to efekt będzie bardzo dobry. Poczekamy i zobaczyny, wydaje mi sie tez ze ten balon duzo zejdzie jak już szwów nie będziesz miał.
 

MarcinLca

Member
Siemka.

Panowie, dziś zauważyłem lekką rankę widoczną na zdjęciu. Myślicie że to skutek wzwodów nocnych ?

W tym przypadku - lepiej nosić opatrunek na noc/dzień ? czy lepiej aby rana miała dostęp do powietrza aby szybciej się zagoiło ?

 

MarcinLca

Member
Mam pytanie Panowie :
Parę szwów odpadło, jeden wyjąłem bo się rozpłatał i lekko pociągnąłem.. pozostałe są, widoczne i splecione . Grzebać coś, czy same powychodzą?
 

MarcinLca

Member
Czołem ;)

Aktualnie jestem 17 dzień po zabiegu (zabieg wykonany 7.10).
Mam do was takie pytanie :
1. Czy po zdjęciach widzicie coś, co może przykuć uwagę ? Nie wiem np. jakieś rany itp ?
2. Odnośnie ran - mam pytanie o ranę po lewej stronie. Była tam jakaś "tkanka" i lekarz podczas obrzezania jeszcze dodatkowo ją wypalił/wyciął. Jest ona głęboka, szwów tam nie ma (chociaż są dwa zgrubienia i zastanawiam się czy to szwy pod skórą czy co?)
3. Zaraz po lewej stronie za raną do miejsca wędzidełka, troszke mam "twardszą" skórę, lekkie zgrubienie. Podpowiecie co to może być?
4. Szwy - część odpadła, część podłubałem palcami i wyszła sama (nic nie bolało) - nie za szybko wyszły jak ledwo po 2 tygodniach ?
5. I ogólnie chciałbym poznać wasze zdanie, na temat mojego zabiegu, efektów.
6. To pytanie zadam choć się boję że mnie zlinczujecie - jestem mega napalony. Dziś moja kochana żona, zaczęła robić językiem. Czysto hipotetycznie - wiem, że do czasu zagojenia ran nie mogę uprawiać seksu. Natomiast taki wytrysk przez np. stymulowanie językiem uszkodzi mi coś? heh głupie pytanie, cóż.

Z góry dzięki za odpowiedzi ! Pozdro !

Na zdjęciach zaznaczam ranę o którą pytam
Natomiast strzałka - to pytanie o to, czy są to zgrubienia po szwach ?

 

MarcinLca

Member


Jak wam się widzi gojenie tej rany ? ;)
Mogę na nią stosować jakąś maść czy plastry o których tak często wspominacie na forum ?
Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry