• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 Dni po zabiegu [FOTO]

riczi1240

New member
Tego nie wyczytałem :) Ja też jestem 12 dzień i już normalnie chodze (tyle że u mnie juz obrzęk się znacznie zmniejszył , chociaż nie całkowicie)
 

mar2

New member
U mnie obrzęku też nie ma. Oponka także na szczęście nie wystąpiła. Będzie więc to chyba moja ostatnia noc z opatrunkiem. Ty riczi nosisz jeszcze opatrunek?
 

mar2

New member
Dużo szwów jeszcze Ci zostało? Też masz krwawienie jak któryś wypada?

A jak z wrażliwością żołędzia bez opatrunku?
 

fiejtek

New member
mar2 kiedy zaczęly wypadać ci pierwsze szwy? bo u mnie 7 dzień i właśnie wypadł pierwszy, z tym, ze nie bylo zadnejkrwi (na szczescie);) i tez tak ok 10 dnia planuje porzucic opatrunek, ktory w zasadzie juz nie jest potrzebny a nosze dla "swietego spokoju";)
 

riczi1240

New member
Ściagaj opatrunek bez zastanowienia. Ja też poczatkowo balem sie chodzic "bez kożucha" na wacku , ale nawet lekarz mi powiedział żeby go ściagnać bo tylko rany/strupy do niego przylegają i przy ściaganiu znowu się je uszkadza i delikatnie krwawi. Rzeczywiście po ściagnięciu opatrunku zero krwawienia. Na poczatku takie chodzenie jest uciążliwe ,bo bielizna ociera się o hełm , ale przyjamniej u mnie szybko się przezwyczailiśmy do nowego stylu chodzenia i już jest w porząadku.
 

Podobne tematy

Do góry