• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

[FOTO]16 dni po zabiegu, czy potrzebna POPRAWKA?

piotrek200

New member
Witam
Jestem 16 dni po zabiegu chyba czesciowego obrzezania(chyba bo lekarz mi nie powiedział, ale kawałek żołędzia jest ciągle na wierzchu) i przedłużenia wędzidełka. Z moim wędzidełkiem stał się cos dziwnego, ma jakby narośl, sami oceńcie.
We wzwodzie czuję, ze penis jest naciągnięty, napletek naprzeciwko wędzidełka nie schodzi za rowek(brakuje kilku milimetrów), ale pracuję nad rozciągnięciem go. Najbardziej martwi mnie wędzidełko i to, ze boli ono trochę(narośl też) przy dotyku. Czy jest szansa ze po wypadnięciu ostatnich szwów wszystko zrobi się luźniejsze? Może czas pomoże? A może powinienem iśc do lekarza? Proszę o opinie.

http://zapodaj.net/37a5b323f0a4.jpg.html
http://zapodaj.net/1df70bfc206b.jpg.html
 

piotrek200

New member
Witam ponownie.
Załamany jestem. Od stanu ze zdjec sytuacja sie zmieniła. W dniu zrobienie zdjecia odciągnełem w stanie spoczynku napletek naprawde daleeeko i tym co blokowało zejscie napletka do konca, byla zwinieta skóra-ta w której jest najwiecej szwów, to poszerzana. W momencie tego zdejmowania miałem napletek zdjęty sporo za żołądz, po jego powrocie do normalnego stanu zawinieta wczesniej skóra wróciła tam, gdzie była przed zabiegiem. Już minute po tym nie mogłem sciagnac napletka, do dzisiaj wytrenowałem sciaganie do połowy. Jest dla mnie jakas szansa na powrót do normalnosci bez poprawek(chetniej obrzezania) czy musze sie przygotowac na ponowny zabieg?
Bardzo prosze o odpowiedz.
 

bobek32

New member
Ja też miałem dziubek koło wędzidełka ale dużo mniejszy. Podczas stosowania contractubexu i intensywnym masowaniu (mocne ściskanie i rozcieranie) dziubek prawie zniknął.
Poćwicz jeszcze ściąganie po uprzednim wymoczeniu wacka...
U mnie po miesiącu lekarz powiedziałże jeszczee z 4 tygodnie i napletek będzie luźniejszy...
Polecam jednak wizyte u lekarza... Zabieg pewnie jest możliwy...
 

Podobne tematy

Do góry