17 Lat - Stulejka czy Nie?

Danny18

New member
Witam. Jakiś czas temu zacząłem zauważać, że może być z moim penisem coś nie tak. I tu mam pytanie do was. Czy to jest stulejka? Gdy penis nie jest w stanie wzwodu bez problemu mogę naciągnąć napletek za żołądź, gdy jest w tak powiem stanie " średnim ( nie maksymalny wzwód ) " to również bez problemu. Lecz gdy jest on w maksymalnym wzwodzie to napletek również da się naciągnąć za żołądź lecz on się tam jakby "zagnieżdża". Gdy on się tam znajdzie to nie mam silnego uczucia dyskomfortu, bo praktycznie takiego nie ma, napletek z tego zagnieżdżenia również udaje się "wyjąć" do stanu pierwotnego. I tu jest pytanko... Czy to stulejka? Obawiam się że tak, a mimo wszystko wolałbym uniknąć wizyty u lekarza :( Czy to niebezpieczne? Lub może uniemożliwiać kontakty seksualne? A może można samemu to jakoś skorygować? Z góry dzięki za odpowiedź...
 

mlody93

New member
Można ćwiczyć poprzez rozciąganie w ciepłej wodzie, ale jeśli w stanie pełnego wzwodu po zdjęciu napletka nie odczuwasz dyskomfortu ani bólu, to nie powinieneś się przejmować :).

W ciepłej wodzie naciągaj go sobie :).
 

sławek83

Moderator
Raczej nie masz stulejki, jak już to minimalne zwężenie napletka co pewnie sam sobie wyćwiczysz. Jak cię nic nie boli i nie masz dyskomfortu to próbuj sam ćwiczyć w wannie.
 

Danny18

New member
Na wikipedii znalazłem że są 3 rodzaje stulejki niepełnej. I to nie jest czasem ten: "możliwe jest pełne odsłonięcie żołędzi, również w stanie erekcji, ale z zaciskaniem się napletka w tym stanie w rowku zażołędnym" ? - Ogólnie to napletek zostaje za żołędziem lecz no nie jest to jakiś tam Bóg wie jaki dyskomfort po prostu jest tam i rusza się tylko jego " niższa część " a góra napletka zostaje w tym rowku. Co polecacie? Ćwiczenie naciągania w ciepłej wodzie?
 

sławek83

Moderator
Rób ćwiczenia w ciepłej wodzie i patrz czy to pomaga. A najbardziej polecam wizytę u specjalisty który ci powie dokładnie ;) Z drugiej strony, jak mówisz że nic cię nie boli i nie przeszkadza to do lekarza nie ma co iść chyba. Poćwicz sam i zobaczysz czy są efekty.
 
Do góry