• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

13. dzień po całkowitym obrzezaniu

Ractaros96 to był sarkazm skierowany w twoja stronę w sumie słuszny mógłbyś po prostu oszczędzić tego typu szczegółów
Oj, jak mi przykro. Nie jest to dużo gorsze od samych zdjęć przyrodzeń, które tu wszyscy wstawiają, albo rozmów na temat dochodzenia w łóżku. Jeśli natomiast kogoś to obrzydza, bo sam dużo pije alkoholu w kieliszkach i źle się to kojarzy to już jego problem. Ja się od alkoholu trzymam z daleka.

Czytałem w Internecie już chyba o każdym ekstremalnym zboczeniu jakie istnieje. Nic mnie już nie zaskoczy.
 
Pomijajac szczegoly ze sperma nie zalecana jest masturbacja tak szybko co potwierdzaja kropelki krwi,
Nic się wielkiego nie stało. Tyle godzin jestem po fakcie i nie było ani bólu ani opuchlizny. Wydaje mi się, że pod wpływem ciśnienia jakieś drobne naczynko włosowate mi pękło w pobliżu miejsca gdzie był szew.
 

nope

Well-known member
Bez jaj.. daj sobie spokoj na tydzien dwa z takimi rzeczami. I nie smaruj jeszcze mascia na blizny , odczekaj pare dni az sie zabliźni wszystko lącznie ze śladami po szwach. Wtedy polec z mascia z tydzien dwa a potem proponuje plastry. Wszyatko na spokojnie i powoli
 
Bez jaj.. daj sobie spokoj na tydzien dwa z takimi rzeczami. I nie smaruj jeszcze mascia na blizny , odczekaj pare dni az sie zabliźni wszystko lącznie ze śladami po szwach. Wtedy polec z mascia z tydzien dwa a potem proponuje plastry. Wszyatko na spokojnie i powoli
Teraz jak już sobie ulżyłem, to sprawa jest oczywista, że jeszcze zaczekam. Plastry już zamówiłem i zakładam jak tylko do mnie przyjdą. Maść tylko dlatego, że nie mam alternatywy na razie.
 
Dzisiaj minie 23. dzień po zabiegu. Wstałem i postanowiłem się trochę podotykać. Postaram się nie dojść 😂 Uprzedam pytanie i tak, moje przyrodzenie jest trochę zagięte do przodu, ale od zawsze tak mam. Obrzezanie tego nie spowodowało. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy:


 
  • Like
Reactions: AGv
Aktualizacja - dzień 24.

Drugi raz sobie ulżyłem i nie było już żadnego problemu. Dzisiaj mi przyjdą plastry i zacznę ich stosowanie. Podejrzewam, że odezwę się znowu nie wcześniej niż za miesiąc, aby pokazać efekty.
 

nope

Well-known member
Gratuluje ze juz to robisz jak jeszcze masz widoczny obrzęk xd poczekaj z plastrami jeszcze kilka dni az sie zabliznią slady po szwach. Mowiles ze miales jeszcze kropelki krwi
 
Gratuluje ze juz to robisz jak jeszcze masz widoczny obrzęk xd poczekaj z plastrami jeszcze kilka dni az sie zabliznią slady po szwach. Mowiles ze miales jeszcze kropelki krwi
Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem człowieku? JEDNA kropelka krwi przy pierwszym podejściu kilka dni temu. Gdy zdejmowałem szwy, to pewnie jeden pociągnąłem mocniej i miejsce było bardziej naruszone.

To co jest pod skórą czuć jako twardsze grudki, jeśli szycie było tak dobrze zrobione jak myślę, że było, to większość zabliznowanych grudek jest właśnie pod skórą, żeby się lepiej mogły wchłonąć, ale to nie musi oznaczać, że otworzyłem ranę w jakikolwiek sposób.
 
Gdybym zrobił sobie krzywdę w jakikolwiek sposób, to obrzęk byłby większy po zrobieniu sobie dobrze niż przed, a jest ciągle tak samo. Pewnie by też bolało. Znowu - czytaj ze zrozumieniem! Skoro napisałem, że za drugim razem nie było żadnych problemów, to znaczy, że żadnych! Żadnej krwi, bólu, ani różnicy w obrzęku.
 

nope

Well-known member
Chlopie ale nikt ci tu nie chce zle doradzic wiec nie sap i czytaj ty ze zrozumieniem. To nie ja mam obecnie fiuta napompowanego jak opona w jednym miejscu tylko ty i to twoja sprawa mozesz jak dla mnie wkladac w dziure od klucza juz nawet i sobie robić dobrze 🤣
 
Chlopie ale nikt ci tu nie chce zle doradzic wiec nie sap i czytaj ty ze zrozumieniem. To nie ja mam obecnie fiuta napompowanego jak opona w jednym miejscu tylko ty i to twoja sprawa mozesz jak dla mnie wkladac w dziure od klucza juz nawet i sobie robić dobrze 🤣
To jedno miejsce jest akurat tym gdzie dostałem jeden z zastrzyków znieczulających. Od samego zabiegu to miejsce było bardziej nabrzmiałe niż reszta. Nie ma to nic wspólnego z tym co robię teraz.
 

MKD

Active member
majac obrzek nie powinno sie masturbowac. Zazwyczaj mowimy o 4-6 tygodniach powstrzymywania sie od czegokolwiek.

ale coz, Twoj sprzet Teoja decyzja
 

mati12

Well-known member
Od Pana Ractaros96 stanowczo wieje zła energią 😄 założył wątek a wie więcej niż my wszyscy do kupy wzięci
Ps. Ractaros96 - Jeżeli odpowiadasz bezpośrednio pod wiadomościa użyjaj opcji napisz swoją odpowiedź a nie CYTUJ za każdym razem
 

Podobne tematy

Do góry