• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

10 dni po zabiegu. Zdjęcia.

dexter92

New member
Szwy z przodu wypadły, chyba po częstych wzwodach nocnych (najpierw szwy mocno się zacisnęły i porobiły się takie bolące kulki) a reszta się rozpuściła.
Martwią mnie te 'rany'. Nie mają żadnego zapachu, są na bieżąco odkażane. Czy to się zabliźni? Ich kolor chyba po podskórnym krwiaku?
No i druga rzecz.. Z prawej strony wszystko wygląda pięknie, ale z lewej już niekoniecznie. Tak jakby lekarz wyciął za mało skóry.. Na środku robi się taki dzyndzel..
Co sądzicie?

Średnio póki co zadowolony jestem..

 

dexter92

New member
Powiem tak. Mija dzisiaj 13 dzień. Sytuacja się poprawia, już nie wygląda tak tragicznie. Od paru dni stosuje polecaną tutaj maść Alantan Plus. I muszę powiedzieć, że działa cuda. Wszystko się wchłania.
Pierwsze próby już za mną, sprzęt działa. (póki co roboty ręczne) Jeszcze trochę obrzęk jest, co powoduje leciutki ucisk, ale praktycznie nieodczuwalny.
Wieczorem wrzucę zdjęcia, jeśli nie zapomnę. :)
 

mati12

Well-known member
Po co prowokujesz los i używasz sprzęt tak szybko po zabiegu 🤦‍♂️ nie dość że masz jedno zmartwienie to zaraz będziesz mieć następne jak ci spuchnie
 

moraj

Member
Powiem tak. Mija dzisiaj 13 dzień. Sytuacja się poprawia, już nie wygląda tak tragicznie. Od paru dni stosuje polecaną tutaj maść Alantan Plus. I muszę powiedzieć, że działa cuda. Wszystko się wchłania.
Pierwsze próby już za mną, sprzęt działa. (póki co roboty ręczne) Jeszcze trochę obrzęk jest, co powoduje leciutki ucisk, ale praktycznie nieodczuwalny.
Wieczorem wrzucę zdjęcia, jeśli nie zapomnę. :)

mówiłem, że będzie dobrze :) wrzuć foto niech to będzie lekcja dla tych co krytykowali
 
Do góry