• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

10 dni po obrzezaniu czesciowym

Flicker

New member
Czesc. Jestem 10 dni po obrzezaniu czesciowym. Jestem w stanie juz calkiem normalnie sciagac i zakladac spowrotem napletek.
Czy wsio wyglada git?
Czy to, ze przy sciaganiu napletka na wysokosci samej lini szwow idzie to troszkę ciezej to normalna sprawa?

10 DNI PO
 

Flicker

New member
Podbijam posta z pytaniem.
Jaka masc sylikonowa jest lepsza? Contractubex czy sutricon? Plastry w moim wypadku odpadaja bo mam zrobione czesciowe.
Mam wrazenie ze po contractubexie blizna staje sie twardsza i mniej rozciagliwa i napletek lepiej funkcjonuje kiedy nie stosuje masci.
 

nope

Well-known member
Jeżeli takie działanie masz po contractubexie to przejdz na jakąś silikonową. Ciężko jest polecić stricte jakąś bo i tak mają to samo działanie i skład. Z tego co tak widziałem to ludzie polecają silaurum, sutricon, bliznasil. Z drogich polecane jest kelo-cote(dla mnie to pic na wode) sam osobiscie stosowałem miesiąc contractubex i nie widziałem żadnych efektów. Stosuje plastry silikonowe sutricon i efekty są niezłe, nwm czy dlatego że są to plastry czy ten sam składnik silikonowy co reszta żeli więc dobrałbym teraz coś z tych marek co wymieniłem wyżej na twoim miejscu.
 

faceofhuman

New member
Jeżeli takie działanie masz po contractubexie to przejdz na jakąś silikonową. Ciężko jest polecić stricte jakąś bo i tak mają to samo działanie i skład. Z tego co tak widziałem to ludzie polecają silaurum, sutricon, bliznasil. Z drogich polecane jest kelo-cote(dla mnie to pic na wode) sam osobiscie stosowałem miesiąc contractubex i nie widziałem żadnych efektów. Stosuje plastry silikonowe sutricon i efekty są niezłe, nwm czy dlatego że są to plastry czy ten sam składnik silikonowy co reszta żeli więc dobrałbym teraz coś z tych marek co wymieniłem wyżej na twoim miejscu.
jak się nakłada te plastry sutricon i jak często się je stosuje?
 

nope

Well-known member
jak się nakłada te plastry sutricon i jak często się je stosuje?
Normalnie. Docinasz sobie paseczki pod blizne zeby wystawaly poza blizne po kilka milimetrów i naklejasz. 1 plaster mozesz nosic 2-5 dni i zmienjeasz na kolejny. I tak w kolko. Ja nosilem jakos 3-5 miesięcy i twierdze ze duzo u mnie zrobily.
 

Podobne tematy

Do góry