• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

10 dni po obrzezaniu czesciowym

latek777

Active member
Nadwralizowsc sama przejdzie. Ja zawsze sie po myciu normalnie wycierałem ręcznikiem i czułem lekki ból albo dyskomfort a teraz już w ogóle. Niczym się nie przejmuj. Wszystko samo przejdzie.
ok, ale to mam tylko w pewnych okolicach żołędi, seks jest możliwy, w sumie przed też jakoś szło, wiadomo obciach ale nie jestem do końca zadowolony, do tego boli mnie blizna, ale też nie po całym obwodzie tylko w pewnych punktach, no nic kupię plastry i podziałam tak jak radzicie PAnowie
 

latek777

Active member
A ile jestes po zabiegu? Mnie po 2 miesiacach od zabiegu tez bolała po ale po czasie przestało.
dłużej niż 2 miesiące, ból nie jest duży, nazwałbym raczej upierdliwy czasem, ogólnie to chciałem wszystkim podziękować z którymi miałem kontakt tutaj na forum jak i w prywatnych wiadomościach, nie opisywałem swojego zabiegu itd bo zwyczajnie wszystko poszło bez najmniejszych problemów, gdyby nie moja głupota to nie puściłby mi szew przy wędzidełku, ale i tak jest ok, czasem mam problem żeby mieć pełny wzwód, nie wiem czym jest to spowodowane, strasznie mi się obniżył testosteron przez ostatni rok i mam bardo wysoki kortyzol, to chyba moze być przyczyną?
 

nope

Well-known member
Obrzezanie nie ma nic do tego. To tylko kawałek skóry. Głowa tutaj gra role. U mnie staje jak stawal non stop i do wszystkiego. Jakkk nic nie jest spartolone to ci przejdzie jeszcze wiec na spokojnie. Czas leczy. Moje problemy po obrzezaniu sie skonczyly jakoś po 3-4 miesiącach. Każdy przypadek jest idywidualny.
 

latek777

Active member
Obrzezanie nie ma nic do tego. To tylko kawałek skóry. Głowa tutaj gra role. U mnie staje jak stawal non stop i do wszystkiego. Jakkk nic nie jest spartolone to ci przejdzie jeszcze wiec na spokojnie. Czas leczy. Moje problemy po obrzezaniu sie skonczyly jakoś po 3-4 miesiącach. Każdy przypadek jest idywidualny.
spartolone, nie jest chyba, ze jakieś naczynia uszkodzone, nie wiem sam co to może być
 

Podobne tematy

Do góry