• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 Dni po obrzezaniu czesciowym zdjecia prosze o opinie.

shogo

New member
No opuchlizna jest, ale zapewne znawcy tematu powiedzą, że to nic groźnego i tak ma być ;)

mogłeś założyć przecież jeden temat i tam wszystko opisywać
 

piotrek944

New member
Moglby ktos doradzic czy jest wszystko ok na tych zdjeciach? Martwie sie tym napletkiem bo nie da sie go naciagnac na zoladz. Mam troche daleko do lekarza i nie wiem czy jechac.
 

slash886

New member
Daj ludziom czasu chwilę na odpisanie, przecież wszyscy chodzą albo do szkoły albo do pracy. Nie martw sie, jak ktoś siadzie, zobaczy temat i bedzie znał odp to na pewno pomoże, bo po to jest to forum.

Moim zdaniem jest wporzo, chociaż ja nie miałem częściowego, wiec moge sie mylić. Jak ci zejdzie opuchlizna, to powinno być normalnie. Zresztą to 2 dzień, chyba najgorszy, bo wszystko zaczyna wylazić.

Bardziej mnie zastanawiają te czerwone plamy na żołędziu. Wiesz czym sa spowodowane?
Chyba ze tylko na zdjęciu to tak nieciekawie wygląda.
 

sławek83

Moderator
Jak na drugi dzień to dla mnie wygląda to bardzo dobrze. Zwykle w pierwszych dniach Wacek wygląda jakby go czołg przejechał a u ciebie jest ładnie. Nie stresuj się, dbaj o czystość, pełen relaks i obserwuj jak się goi ;)
 

piotrek944

New member
Dzieki za slowa otuchy ;). Narazie psikam go takim antybiotykiem i dzis pierwszy raz zamoczylem w rumianku. Wkurza mnie ta nadwrazliwosc troche ale da sie zniesc. Szwy sa nierozpuszczalne wiec od jutra zaczne moczyc go w rivanolu i rumianku tak rano i wieczorem co o tym myslicie ?
 

sławek83

Moderator
Jak szwy są nierozpuszczalne to muszą ci je usunąć na umówionej wizycie. Nie wiem jak jest zw szwami nierozpuszczalnymi, czy się moczy czy co... stosuj się zaleceń lekarza.
 

slash886

New member
Ze szwami nie rozpuszczalnymi nie ma żadnego problemu. Mozesz moczyc ile chcesz, im nic się nie stanie.
Jak będziesz szedł na wyjęcie to kup sobię maść znieczulającą EMLA bo bez niej cholernie boli.
 

piotrek944

New member
3 Dzien juz minal a mnie martwi ten napletek. W dzien zabiegu zoladz byl 2/3 zakryty a teraz gdy pojawila sie ta opuchlizna to zoladz jest prawie odsloniety. Probowalem nasunac napleteg na zoladz ale przez ta opuchlizne sie nie da. Czy wszystko jest ok?
 

sławek83

Moderator
piotrek944 napisał:
3 Dzien juz minal a mnie martwi ten napletek.

Nie "już" minął a "dopiero" ;)
Stary, przez 3 dni jeszcze nikomu się nic nie zagoiło i nie wchłonęło. Za dużo się stresujesz, jak minie tydzień albo 10 dni to pogadamy ;) Teraz się relaksuj i nie wkręcaj sobie za dużo.
 

piotrek944

New member
4 dni po Zabiegu.
Lekarz przez telefon mowil mi zebym juz chodzil bez opatrunku. Mam straszna nadwrazliwosc zoledzia oraz dotyk miejsca szwow tam gdzie oponka jest tez strasznie boli. Do tego zoladz przykleja mi sie do bielizny. Narazie dalej chodze w opatrunku tzn w samej podpasce zeby nie dotykac bielizny. Macie jakies sposoby zeby chodzic normalnie w bieliznie bez bolu i przyklejania sie zoledzia ?
 

sławek83

Moderator
Ja nie wyobrażam sobie w 4 dnień po zabiegu chodzić bez opatrunku :shock: no ale u każdego jest inaczej i jak dajesz radę to posłuchaj lekarza i chodź bez opatrunku. A na swobodne chodzenie właśnie jest najlepszy opatrunek dobrze zrobiony bo bez niego nie dałbym rady normalnie chodzić.
 

slash886

New member
Nie da sie nic zrobić żeby żołądź sie nie kleił do bielizny. To normalne i każdemu tak sie robi. Ale na martw sie, to w miarę szybko przechodzi. Im
Szybciej zdejmiesz opatrunek, to szybciej sie to stanie. A jak ci sie przyklei to potraktuj go woda :-D
 

piotrek944

New member
Po pewnym czasie przestanie sie zoladz przyklejac do bielizny tak?

+ Mam jeszcze jedno pytanie . Mialem obrzezanie czesciowe jak to obrzezanie sprawdza sie w sexie? I jak to wyglada wizualnie? I jak jest z masturbacja?
 

slash886

New member
Przestanie sie przyklejac, i bedzie jak normalna skóra, tak jak bys wsadzil tam rękę. Nic nie boli, nic sie nie klei. Wszystko gra:-D

Na drugie pytanie ci nie odpowiem bo ja miałem całkowite
 

piotrek944

New member
5 dzien po zabiegu.
Witam minal 5 dzien od zabiegu dalej jeszcze chodze w opatrunku (sama podpaska) ze wzgledu na nadwrazliwosc. Martwi mnie caly czas ta opuchlizna czy oponka nie wiem jak to nazwac. Macie jakies sposoby na to? Zalezy mi na jak najszybszym pozbyciu sie tego zeby juz za 2 tygodnie po sciagnieciu szwow wszystko ladnie wygladalo jest wogole taka szansa? Mam obrzezanie czesciowe martwi mnie to ze praktycznie caly zoladz jest odsloniety przez ta opuchlizne a powinien byc zakryty w polowie. Ponizej zdjecia oceniajcie bo wydaje mi sie ze to za dobrze nie wyglada ;c.

http://imgur.com/HcNq5ix
http://imgur.com/RrOtaLE
http://imgur.com/q3wcdQY
http://imgur.com/y41oEhs
 

Podobne tematy

Do góry