• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

1,5 doby po plastyczne - ściągnięty napletek

ian_brown

New member
Hej, potrzebuję rady. We wtorek popołudniu miałem robioną plastykę napletka (skracany) z powodu stulejki i nacinane wędzidełko. Po powrocie samochodem z zabiegu okazało się, że ptak wypadł z opatrunku, wiec założyłem nowy. Jednak od tej zmiany opatrunku napletek był ściągnięty, a lekarz nic na ten temat nie wspominał. Dziś trochę poczytałem i zacząłem się troszkę martwić. Napletek nie da się naciągnąć, albo został za bardzo skrócony, albo już się zdążył zrosnąć. Załączam kilka fotek. Poza tym wszystko wygląda dobrze. Dzięki.

Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A zaraz po zabiegu byl nalozony na zoladz? Bo jak dla mnie to ciecie jest takie ze ten napletek zawsze bedzie taki jak na fotkach. Znaczy ilosc wewnetrznego napletka jest za mala aby ten napletek wskoczyl na grzyba.
 

ian_brown

New member
Hej! Nie wiem jak było zaraz po zabiegu, ale też mi się wydaje, że jest mocno ścięty. Czekam właśnie w szpitalu na chirurga, który mnie kroił, dam znać co opowie.

Dzięki!
 

dedal20

New member
Mam identyczną sytuację, tak ma być, to w sumie takie obrzezanie :D Dodatkowo mi szwy ścisnęły na początku i na drugi dzień była mocna opuchlizna z dołu, ale dwa dni później jest okej, teraz wygląda jak u ciebie.
 

Podobne tematy

Do góry