• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. M

    Po obrzezaniu całkowitym

    No w erekcji prezentuje się naprawdę dobrze, tylko w spoczynku nierówny.
  2. M

    2 tygodnie po zabiegu

    No daj zdjęcie ze spoczynku. Bardziej mnie interesuje jaki jest wtedy efekt.
  3. M

    Penis

    Samoczynnie w erekcji napletek rzadko komu się tak całkowicie zsuwa. Musi być albo krótki albo penis musi się wtedy mocno zwiększać albo jedno i drugie. Jeśli ręką można łatwo go zsunać to nie ma się czym martwić.
  4. M

    Długi napletek

    Normalny napletek. Długi jest wtedy gdy tyle zakrywa w erekcji a w spoczynku na końcu się marszczy i zwisa. A tu widać jeszcze cewkę moczową. Wszystko gra :)
  5. M

    2 tygodnie po zabiegu

    Elegancko!
  6. M

    Problemy z penisem

    Rozciąganie będzie pewnie mało skuteczne i może pogorszy sytuację. Nie ma się co bać ani wstydzić obrzezania.
  7. M

    Kilka pytań o plastyke napletka - czy ktoś zna kogoś w Warszawie?

    Rozumiem, że chodzi o waszego syna? Tak jak wyżej. Obrzezanie całkowite.
  8. M

    Krzywe Cięcie

    Nie jest super równo, ale jeśli obrzezanie zostało wykonane zaledwie kilka dni temu to wygląda naprawdę dobrze. Prawie opuchlizny nie ma.
  9. M

    Blizny po zabiegu

    Znaleźć profesjonalnego lekarza i przejść obrzezanie całkowite.
  10. M

    Krótkie wędzidełko

    Obrzezać
  11. M

    Obrzezanie w pień

    W Polsce raczej odwrotnie. Tu wolą nawet przy pełnej stulejce unikać obrzezania. Gdyby byli obrzezani od urodzenia na pewno nie czuliby się pokrzywdzeni i nie zwracaliby na to uwagi. Ale mentalność się chyba powoli zmienia i mniej osób uważa to za kontrowersyjne. Powinno się głośniej mówić o...
  12. M

    Ból żołędzi przy dotyku

    Typowe u młodych nieobrzezanych mężczyzn. Nie ma się czym martwić. Trzeba dotykać jak najczęściej i się żołądź przyzwyczai.
  13. M

    Obrzezanie w pień

    Uważam, że obrzezanie jest wykonanie starannie. Rozumiem, że został przy narodzinach obrzezany? Ciekawe, bo raczej imigranci nie decydują się na obrzezanie swoich synów.
  14. M

    Obrzezanie w pień

    Uważam, że robią dobrze. Łatwiej takiego penisa utrzymać w czystości. Swojego syna bym dał na obrzezanie po na rodzinach.
  15. M

    Stulejka 16 lat

    Nie wiem z samego opisu jak to wygląda, ale w ogóle to bym proponował całkowite obrzezanie. Pozbędziesz się kłopotliwej skóry i zmniejszysz ryzyko infekcji. I będziesz miał normalnego penisa.;)
  16. M

    Ciąć czy nie ciąć?

    Zdecydowanie ciąć, jeśli jest tak długi i to całkowicie.
  17. M

    Obrzezanie u dziecka

    Pewnie, że obrzezać. Jeszcze lepiej byłoby 5 lat temu po narodzinach. Jako niemowlę nic by nie pamiętał.
  18. M

    Długi napletek

    Zdecydowanie wybierz obrzezanie. Po to jest żołądź aby w erekcji była odsłonięta. Udaj się do renomowanego lekarza i koniecznie zaznacz, że ma być to zrobione starannie, no i styl H&T oczywiście. Powodzenia.
  19. M

    Metoda a wielkość instrumentu

    Hmm ciekawe jak ustalają gdzie ciąć u noworodków zaraz po urodzeniu.
  20. M

    Czy to stulejka ?

    Konieczne obrzezanie, bez dyskusji.
Do góry