• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. M

    Czy to może być stulejka ?

    Na czym polega ten dyskomfort? Na zdjęciu widać, że ściągnąłeś całkowicie więc to nie jest stulejka. Przy stulejce byś nie mógł ściągnąć.
  2. M

    Obrzezanie niepełnoletni NFZ

    Z tą wazektomią to jeszcze poczekaj chociaż do 18 urodzin. Na razie pozostań przy gumach. A jeśli chodzi o obrzezanie to może znajdziesz jakiś pretekst medyczny. Może masz jakąś początkującą stulejkę, albo krótkie wędzidełko albo za długi napletek. Wszystko kwalifikuje to do zabiegu obrzezania...
  3. M

    Załupek

    Na twoim miejscu dla swojego dobra i dobra dziewczyny wybrałbym obrzezanie. Poważnie 😐
  4. M

    Poprawiać czy zostawić?

    Tu nie ma żadnych blizn😉🙂
  5. M

    Ból przy dotyku żołędzia

    Bo jest mocno unerwiony. Masz dopiero 15 lat. Poczekaj jeszcze kilka. Im częściej będziesz ściągać napletek tym szybciej żołądź się uodporni na dotyk.
  6. M

    3 dni po obrzezaniu

    Zastanawiam się dlaczego u Polaków miejsce po obrzezaniu jest takie intensywnie różowe. Na świecie u reszty mężczyzn jest ono bardziej beżowe jak skóra na całym ciele 🤔
  7. M

    Jak to rozumieć? Napletek nie nachodzi w zwodzie

    Wszystko jest dobrze. Po co ma podczas erekcji zakrywać żołądź? Ani to praktyczne ani to dobrze wygląda. Pewnie masz dosyć krótki napletek i powinieneś się cieszyć.
  8. M

    Czy to stulejka?

    Na razie skończ szkoły, a potem współżyj 😀😀 Może konieczne nie jest, ale nie wiadomo jak się ten napletek zacznie zachowywać w przyszłości. Może będzie ciaśniejszy i będzie sprawiać dyskomfort. Jeszcze przecież rośniesz, dojrzewasz. Podejmiesz decyzję w gabinecie z lekarzem i rodzicami.
  9. M

    Czy to stulejka?

    No niestety, mała, ale jest. Sugeruję pełne obrzezanie.
  10. M

    witam, mam 17 lat jak byłem mały miałem obrzezanie częściowe. napletek schodzi mi do konca tak jak

    Pomysł automatycznego obrzezania że Stanów Zjednoczonych ludziom przeszkadza, ale szkodliwe fast foody od nich już nie.
  11. M

    Powrót do normalności po obrzezaniu

    I bardzo dobrze, że jesteś już po obrzezaniu. Jak robił dobry lekarz to będzie już tylko lepiej. Obrzezanie nic nie odbiera, jeśli już to tylko usuwa problemy.
  12. M

    Skóra

    No to wszystko jest w porządku. Chociaż na drugim zdjęciu chyba nie masz pełnego wzwodu Większość napletków nie zsuwa się samoczynnie do końca w stanie erekcji. Wiem trochę to denerwujące. Stulejki nie masz. Zawsze możesz rozważyć pełne obrzezanie.
  13. M

    Napletek ma problem z powrotem

    Zdjęcie nie działa. Może masz po prostu krótki napletek? Normalna, powiedziałbym pozytywna przypadłość.😀
  14. M

    Napletek u dziecka

    Ja bym dał do obrzezania. Łatwiej pielęgnować i jest pewność, że za 15 lat nie będzie miał stulejki.
  15. M

    Podejrzenie stulejki

    Ciąć jak najszybciej.
  16. M

    Historia mojego obrzezania u dr. Tondla

    Rewelacja! Idealna blizna i idealna odległość.
  17. M

    Stulejka częściowa 16lat

    Obrzezać i nie bawić się w inne metody.
  18. M

    Ocena

    Wszystko gra 🙂
Do góry