• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. M

    Poprawiać czy zostawić?

    Jak na częściowe wygląda nieźle, ale można ciachnąć do końca 🙂
  2. M

    idk

    Jeśli jest choć trochę problem z zsunięciem napletka podczas erekcji to już jest stulejka.Dopiero zaawansowana nie pozwala go zsunąć w spoczynku. Obrzezanie raczej wskazane jak się chce pozbyć problemu na zawsze.
  3. M

    Dzień po obrzezaniu

    Ja bym z takiego efektu nie był zadowolony w takim razie. Czyli o staplerze lepiej zapomnieć.
  4. M

    czy to stulejka?

    Na to wygląda. Najlepiej obrzezać i na zawsze pozbyć się kłopotu.
  5. M

    Dzień po obrzezaniu

    Tu wygląda jakby w ogóle nie był obrzezany 😮To chyba częściowe jest.
  6. M

    Dr Drabina,częsciowe czy plastyka czy całkowite

    Bierz całkowite u kogokolwiek byś robił😉
  7. M

    2 tygodnie po zabiegu

    Ekstra. Jakbyś był obrzezany wręcz od urodzenia.
  8. M

    Czy mam stulejke

    Bez zdjęć trudno stwierdzić, ale biorąc dane statystyczne to bardzo możliwe.
  9. M

    Stulejka i krótkie wędzidełko, N47

    Tylko całkowite obrzezanie. Gdyby ciachnęli po narodzinach 30 lat później nie miałbyś żadnego problemu, a tak Polska to zagłębie stulejek.
  10. M

    Obrzezanie całkowite, jaki rodzaj wybrać?

    High&Tight
  11. M

    Stulejka lat 14/15

    Ciąć napletek u dobrego lekarza i mieć spokój na zawsze.
  12. M

    Zapytanie na temat.

    Ciąć napletek u dobrego lekarza i mieć spokój na zawsze.
  13. M

    Silne ciagniecie skory z brzucha po obrzezaniu

    Nie masz zapasów luźnej skóry, bo przecież na tym polega obrzezanie, zwłaszcza całkowite. A penis nie mógł się skrócić bo żołędzi ci nie obcinano tylko napletek. Czytałem a paru przypadkach, że mężczyźni odczuwali ciągnięcie skóry z brzucha. Myślę, że to kwestia czasu. Dwa miesiące to jeszcze...
  14. M

    Czy ktoś może polecić dobrego lekarza do obrzezania w Polsce lub Europie?

    Najlepiej robią w Stanach Zjednoczonych. Poważnie. Blizny są równe i gładkie, że nawet trudno nazwać je bliznami.
  15. M

    chyba krotkie wedzidelko

    Nie wygląda na krótkie. Może trochę. Nie musisz aż tak mocno odciągać napletka. Ile masz lat?
  16. M

    Pooperacyjny przebieg

    No na tym polega obrzezanie że żoładź pozostaje odkryta 😀
  17. M

    Mam 13 Lat i mam stulejke, jestem w stanie ja naciagnac.

    Co dokładnie znaczy, że są surowi? Nie rozmawiają z tobą? Powinni przejmować się stanem zdrowia swojego syna. Tak, czasami rodzice mogą być gorsi niż zabieg. Powiedz, że masz duży problem ze ściąganiem napletka, a u lekarza poproś by cię zostawili z nim na obecności. Dobrze, że się zabiegu nie...
  18. M

    Ćwiczenie napletka

    Ja bym wygrał pełne obrzezanie.
  19. M

    Liszaj twardzinowy - czy aby na pewno?

    Rozwód z powodu obrzezania? No ja chyba śnię. To jakaś fobia i uprzedzenie do pewnych społeczności. Na jego miejscu nie czekalbym dłużej z obrzezaniem.
Do góry